На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • OKSANI9I
     гороскопи, магія, ворожіння

  5 березня – Який знак зодіаку за гороскопом?

  5 березня – Який знак зодіаку за гороскопом?

  Якщо ви народилися 5 березня, то сміливо можна стверджувати, що ви народилися під знаком “Риби”. Люди, які народилися в цей день талановиті, витончені натури. Люблять красиві речі, затишну обстановку, причому самі завжди раді докласти зусиль. Риби чудово готують. Астрологи кажуть, що люди, які народилися на початку березня ранимі й чуйні. Вони дуже близько до серця приймають чужі проблеми, завжди переживають. Риби завжди готові допомогти, вони є відмінними друзями.

  5 березня - Який знак зодіаку за гороскопом?

  Ще додам, що рибам допомагає і живить своєю енергією Юпітер і Нептун. А ще ці планети можуть впливати, як позитивно на знак, так і негативно. Зокрема:

  Вважається, що так любити, як люблять люди, народжені саме на початку березня, ніхто вміє. А вже про жертовність Риб взагалі говорити не доводиться. Їм рівних немає).

  LaPPka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  П’ятого березня – в цей день народився мій син тому я точно знаю, що 5 березня відноситься до знаку зодіаку – Риби. Знак Зодіаку Риби дуже хороший знак – дуже поступливий і добрий характер у сина, але ж в це ж число народився і Йосип Сталін – “Вождь всіх народів” – тому якщо дивіться гороскоп, дивіться його не тільки за знаком Зодіаку, але і з урахуванням року народження – тобто, в рік якої тварини був народжений чоловік.

  Asha Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Це знак «Риби». Однак ці Риби не так-то прості. Люди, народжені 5 березня, – суперечливі натури. Усередині них «може ховатися демон» в той час як оточуючим вони будуть здаватися спокійними і врівноваженими. Ці Риби достатньо впевнені в собі. На роботі в складній ситуації вони можуть взяти на себе прийняття відповідальних рішень, проявити ініціативу, не боячись осуду оточуючих. Досить часто Риби, народжені 5 березня, відчувають себе самотніми, оскільки не рідко пред’являють завищені вимоги до інших.

  lucky66 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  5 березня – це час панувати Рибам. Я ставлюся до цього знаку Зодіаку.

  Вважаю себе справедливою, плаксивою, різнобічно розвиненої, єгоза.

  Можу взяти на себе відповідальність, особливо в роботі.

  При хорошому керівника проявляю ініціативу в роботі.

  Люблю всі відтінки блакитного і синього, вважаю їх своїми. Люблю напівдорогоцінне каміння (на дорогоцінні немає грошей) і срібло.

  Поважаю відомих представників з числа Риб – Тараса Шевченка, Юрія Гагаріна, Михайла Горбачова.

  Jozefina Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...