На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • kuziakin
     бізнес і фінанси

  А гроші багато чого для Вас значать?

  Гроші для мене значать і не багато і не мало. Я не створюю культ грошей, але й без них не дуже. Адже потрібно їсти, пити, одяг купувати, а як це зробити без грошей? Тому гроші для мене засіб існування, а не самоціль. Не хочу стає рабом грошей, а хочу що б гроші мені служили.

  kahatanna Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Ох вже ця магія грошей, люди готові на все щоб заробити якомога більше грошей, це не погано, але дивлячись якими способами, гроші одночасно дають нам свободу і залежність від них, апетити наші ростуть і ми прагнемо до ще більшого збагачення, але якою ціною .

  kakao Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Звичайно)))

  Значення грошей в нашому сьогоднішньому житті переоцінити важко.

  Для мене це фундамент, для подальшого …. все, так як все в нашому світі строіттся на грошах, вимірюється в грошах і має свою ціну ….

  І ще, як відомо – за все треба платити !!!

  siegfried.nibelunge Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  А гроші багато чого для Вас значать?

  Є дуже багато речей, людей, понять, які для мене більш значущі, ніж гроші. Але так склалося в нашому світі, що без грошей ні вправо, ні вліво. Тому, гроші для мене, теж, значать багато, але не всі.

  schantal_NY Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Для мене гроші сьогодні грають життєво важливе значення – це засіб для гідного існування в сучасному середовищі проживання, а без них зараз вижити дуже важко. Якщо не протягнеш руки – протягнеш ноги, або в рабство за юшку.

  Zerkalo05 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На мій погляд гроші багато що означають для всіх. Протягом усього періоду розвитку людства гроші були найголовнішим. Елементарне що то поїсти, що те купити з одягу потрібні гроші.

  krupant Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Гроші багато значать для тих, у кого їх немає або весь час не вистачає. Доводиться завжди про них думати і їх значення зростає.

  worm Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Зараз знаходити засіб до існування складніше, ніж раніше. Раніше все було під рукою: худоба, риби, овочі, ягоди, фрукти і т. Д. А зараз люди йдуть на хитрощі, щоб заробити. Гроші потрібні як засіб досягнення мети. Але ми не повинні служити грошам, втрачаючи свою гідність, а гроші повинні служити нам.

  Роль грошей висока для людей, але для мене це не сенс життя. Заради грошей я не готовий йти на підлості і злочини. Заробляння грошей чесним способом – це гідне заняття.

  kroteee Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...