На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • ***tanya ****
     комп'ютери та інтернет

  Адвего Плагіатус – як вирішити проблему з інтерфейсом?

  У мене встановлена ​​програма, але користуватися нею я не можу. Відкриваю програму і бачу з одного кінця – карлючки, а з іншого кінця – знаки питань.

  Я скачала цю програму ТУТ
  . Ніяких значків – все написано по-російськи.

  Як в ній працювати, розібралася, але, скажу відверто, не відразу. Ось що, як я зрозуміла, треба робити (покроково):

  1. Відкрити програму.
  2. Виділити і скопіювати написаний текст.
  3. В меню «Правка» вибрати команду «Вставити». Текст вставляється і за допомогою послідовного натискання клавіш Ctrl + V.
  4. В меню «Перевірка унікальності» є команди «Глибока перевірка» і «Швидка перевірка».
  5. Вибрати одну з них.

  Є ще дві програми, які я використовую для перевірки текстів на унікальність: ЦЮ
  і ЦЮ
  .

  Але зауважу: щоб домогтися 100% -ної унікальності навіть такого тексту, який пишеш, на одному диханні, нікуди не заглядаючи, часом треба серйозно попрацювати. Я, наприклад, часто відповідаю в категорії «Освіта» з російської мови та літератури і вже знаю, то використання термінів, виклад правил (навіть, як кажуть, своїми словами) загрожує: всі ці дієслова, іменники, чергування, закінчення та ін. Часто знижують унікальність. Назви художніх творів поруч з ім’ям автора теж у відповіді з літератури теж не проходять перевірку на унікальність. Загалом, скажу так: якщо в якомусь відповіді доводиться, наприклад, вжити слово «робітфак» або словосполучення «вечірні школи», антиплагіат дасть добро, але якщо вони будуть вжиті в тексті про робітфаках, зниження унікальності відсотків на 5 (в кращому випадку) забезпечено.

  zhenyashka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Шкода, що немає можливості скріни помістити в коментарі, але добре, що можна дати другий відповідь. Спочатку хотіла відправити Вам цей матеріал як особисте повідомлення, але подумала, що, можливо, є й інші учасники проекту, у яких та ж сама проблема. Тоді і їм ці відомості можуть стати в нагоді.

  Тут я розібралася тільки в виходом, спроби відкрити документ або посилання поки не увінчалися успіхом.

  А тут все кнопочки працюють відмінно: за допомогою першої можна очистити поле від тексту, друга прибирає в тексті всі теги, якщо вони є (навіть виділяти ці теги не потрібно – інакше дана команда не мала б сенсу), за допомогою третьої можна вирізати і весь текст, і яку-небудь виділену його частину, кнопки "Копіювати", "Вставити", "Виділити все", Думаю, зрозумілі.

  Наступний скрін – в моєму першому відповіді. З перевірками все зрозуміло. Результат швидкої і глибокої перевірки видається однаково, у відсотках, наприклад: 98% / 58%. Перша цифра показує відсоток унікальності відповіді, друга виділяє з цієї унікальності рерайт.

  Ось, наприклад, як виглядає результат глибокої перевірки тексту цієї відповіді:

  Під час перевірки, особливо повторної, програма часто вимагає ввести якесь слово. Мабуть, ботів побоюються її автори.

  А настройки в мене такі:

  В останньому вікні верхньої стрічки – довідка-повідомлення про програму.

  А повідомляється про неї наступне:

  Це верхня стрічка. Під нею стрічка з іконками, які добре видно і на Вашому першому скріншоті, і на першому скріншоті в моєму попередньому відповіді. Але зараз ця стрічка придбала у мене трохи інший вигляд:

  Іконки повторюють все, що є на першій стрічці. Називаю їх підряд:

  очистити – прибрати теги – відкрити файл – вирізати – копіювати – вставити – швидка перевірка – глибока перевірка. А потім: налаштування – блокування – довідка.

  masalena Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Очевидно, що кодування російського шрифту в цій проге, або в цій версії проги не підтримується. Може іншу версію спробуєте завантажити? А найвірніший спосіб – взагалі англомовну версію поставити – тоді точно не буде цієї проблеми.

  Чортеня Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...