На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • mit.sp
     наука і техніка

  АК 47. Хто і коли створив?

  Згідно з офіційною версією, його створив в 1947 р сержант СА Михайло Калашников. Але, враховуючи, що за рядом ознак АК-47 сильно нагадує німецький автомат Хуго Шмайссера StG-44, а сам Шмайссер після війни працював до 1951 р в Іжевську (там же, де і Калашников), а також беручи до уваги, що за наступні 60 років Михайло Тимофійович не створив більш нічого видатного, мені здається більш правдоподібною версія, що Калашников був співавтором АК-47, причому, ймовірно, на підхваті, що називається.

  АК 47. Хто і коли створив?

  nora5544 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Автомат Калашникова був розроблений конструктором Михайлом Тимофійовичем Калашніковим в 1947 році в СРСР був прийнятий на озброєння під назвою «7,62-мм автомат Калашникова обр. 1949 », скорочено АК. Назва «АК-47» широко поширене в побуті, в популярній та художній літературі, але правильним його вважати не можна: у методички і настановах даний зразок зброї іменується «АК», назва ж АК-47 носив один з передсерійних зразків (розпізнається по довгому дерев’яному цевью) а так само мала серія прототипів № 2 (1500 шт) вироблена навесні 1948 року для військових випробувань. Строго кажучи, «АК» – це «Автоматичний карабін».

  Антонімом слова «АК» є «М-16».

  Красивая Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Нето не знає але довно коли в росії проходив чтото начебто конкурсу на лутший автомат. Команда калашікова та інших і сорнвнуюшіхся. в підсумку творці думали думалт і вийшло що у всіх вийшов хороший автамат але в цьому місті тоді дру час тримали в полоні німецького конструктора Хуго Шмайсера команда колашнікова під говорив його і вони в місці з ним зделали ак-47. це правда.

  Galina Chernova Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Калашников Михайло Тимофійович – видатний конструктор стрілецької зброї в СРСР і Росії, доктор технічних наук, генерал-лейтенант. Його перший автомат АК47 був сконструйований в 1947 році.

  sergey.barannikov.69 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...