На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Cvetok
     здоров'я і медицина

  Часте вживання різних спецій шкідливо чи корисно?

  Залежить від того які спеції (від англійського spice — пряність) ви будете використовувати при готуванні. Припустимо ви використовуєте ті прянощі, які виростають на вашому городі (цибуля, хрін, базилік і ін.) І зібрані вами самими, а так само характерні для використання в стравах кухні вашого регіону — не варто використовувати при приготуванні регулярно каррі, проживаючи в допустимо в Середньому Поволжі. Тоді нічого страшного — апетит буде краще і борщ смачніше)).

  А якщо ж ви віддаєте перевагу покупним Прянощі та приправи, виготовлених промисловим шляхом, до складу яких частенько входить глутамат натрію, або екзотичним приправам з Індії та інших жарких країн — тоді ой! Гастроентеролог стане вашим кращим другом)))! Не варто надто захоплюватися — шкідливо!

  Olivija Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Часте вживання різних спецій — "сигнал" про проблеми з травленням — хронічне недоотримання необхідного при ресурсному виснаженні системи обміну речовин. Причина — видова їжа, що вимагає все більшої "маскування" спеціями, з розвитком залежностей, обумовлених включенням мінерально-біологічних компонентів спецій в обмінний процес — замість вже практично "беззмістовність" "баласту" — Поєднання, тим більше не видових "продуктів". Стан — те саме початковій стадії наркозалежності, тільки розтягнутої в часі. Практично єдиний вихід — серія повноцінних голодувань, з подальшим переходом до видовий їжі — плодосироеденію (без традиційно кулінарних технологій).

  Mi-lady Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  З одного боку, спеції можуть подразнювати слизову оболонку гортані, стравоходу, шлунка, сечового міхура. Так що якщо є захворювання якого-небудь з цих органів, то потрібно обмежити прийом спецій.

  А з іншого боку, спеції покращують кровообіг, деякі стимулюють статеву функцію.

  Так що однозначної відповіді немає, все залежить від стану організму.

  Maryashka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Корисно. Головне не забувати, що в усьому потрібна міра.

  А так — спеції значно покращують процес травлення. Якщо зібралися худнути — то точно спеції вам друзі.

  mary-anna Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти

Войти с помощью: 


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...