На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • areola
     здоров'я і медицина

  Чеем корисний калію йодид? Як діє на організм?

  Напевно, препарат калію йодид мало кому знаком, тим більше тим, хто не стикався з необхідністю його застосування. А ось препарат Йодомарин найімовірніше знаком дуже багатьом, навіть тим, кому не доводилося приймати цей засіб. А насправді, ці два препарати за своєю суттю виконують одну й ту ж функцію, – заповнюють брак йод в організмі.

  Даний препарат необхідно приймати не тільки при захворюваннях щитовидної залози. але і для їх профілактики. На жаль, в продуктах які ми зараз вживаємо в їжу, дуже низький вміст йоду, на тлі цього, страждає щитовидна залоза, в наслідок чого, розвиваються серцево-судинні, неврологічні захворювання. Ось чому необхідно заповнювати нестачу йоду в організмі. І відмінним помічником в цій справі послужить саме Калію йодид.

  erika tito Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Взагалі то я чув що його приймають якщо в організмі недостатньо йоду. Особливо він корисний у разі іонізуючого випромінювання (радіації), яке "дуже любить" вибивати іони йоду з організму людини.

  Особисто знайомий з однією людиною який працює на АЕС. Він каже що у разі будь-якої аварії, в слідстві якої відбудеться підвищення радіоактивного фону на станції, всі співробітники повинні прийняти таблетки йодистого калію, який у них там лежить в кожній аптечці.

  А якщо відійти від теми радіоактивного випромінювання, то таблетки йодистого калію які продаються в кожній аптеці заповнюють недолік йоду. Який дуже важливий для всього організму, особливо для щитовидної залози.

  Alexa33 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Калій йодид застосовують як препарат йоду при захворюванні щитовидної залози, захворюванні щитовидної залози унаслідок пониженого вмісту йоду в вод, при захворювання щитовидної залози, обумовленого її підвищеною функцією, при запальних захворюваннях дихальних шляхів, бронхіальній астмі, при очних захворюваннях (катаракта, помутніння рогівки / прозорої оболонки ока, і склоподібного тіла, крововиливи в оболонки ока). Профілактика радіоактивного ураження щитовидної залози. Також це діє як допоміжний засіб для хворих на сифіліс.

  evgeniyaaa13_1 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...