На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • basia
     бізнес і фінанси

  Чи буде євро коштуватиме 55 рублів?

  Рано чи пізно, але євро коштуватиме 55 рублів, особливо враховуючи той факт, що ціна за 1 євро в 2014 році вже переступала психологічний рубіж в 50 рублів. Інфляція робить свою чорну справу, і рубль потихеньку знецінюється. Але, якщо не трапиться якогось чергового кризи, то очікувати такого курсу можна буде років через 3.

  А на даний момент (травень 2014) Мінекономрозвитку зовсім недавно знизило свій прогноз за ціною долара на 2014 рік на 50 копійок. І той же долар, за заявою, Мінекономрозвитку в 2015 році буде коштувати 36 рублів за один долар. Відповідні можна буде зробити і по ціні євро, хоча аналітики кажуть, що по відношенню долар – євро долар буде зміцнювати свої позиції, тому очікується, що ціна за долар буде рости швидше, ніж за євро.

  Tanushka_Miss Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На сьогоднішній день ціна євро в 55 рублів не представляється чимось нереальним, адже він вже переступив рубіж в 52 рубля і зупинятися не збирається. Звичайно, дуже неприємно, що останнім часом, кнкретно осінь 2014 зростання євро прискорився, але з цим доводиться миритися і сподіватися, що до грудня ситуація врегулюється природним способом. У тому що євро буде рости і далі сумнівів немає, адже інфляція в Росії поки не знижується і залишається в кілька разів більшою ніж у Європі. Криза виробництва у світі окпзивает вплив і на євро, його купівельна спроможність знижується, але рубль дешевшає швидше. Думаю такими темпами, курс євро подолає рубіж в 55 рублів до кінця року, швидше за все поки тимчасово.

  SvetLa Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Якщо подивитися на динаміку зміни курсу рубля до євро за цей рік, то можна припустити, що вже найближчим часом рубль впаде до позначки 55 рублів за євро.

  На сьогоднішній день рубль досяг історично максимального значення по відношенню до євро.

  1 євро = 52,1504 рублів.

  а лінія графіка невблаганно повзе вгору.

  Якщо падіння рубля не зупинять, то вже дуже скоро 1 євро може коштувати 60 рублів.

  agent099 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Прогнозоване збільшення курсу євро виявилося справдженим, а по сему цілком імовірно, що через півтора місяці до початку грудня євро коштуватиме вже більше 55 рублів. На жаль, і це не дуже радісно для економіки Росії, оскільки важкий тягар ляже не тільки на економістів і політиків країни, але насамперед і на кишеню росіян, які вже не раз переживали інфляцію, дефолт і т. Д.

  Natali R. Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Вам просто достатньо задуматися про те, що за останній час рубль почав занадто швидко знецінюватися. Ось вам досить подивитися на місячні стрибки, які не змушують радіти:

  Ви можете помітити, як дорожчає євро, і скільки несуттєвих рисок залишилося до 55.

  Ось діаграма за місяць:

  Ка ви розумієте, це питання часу.

  Soleil Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Це питання було задано більше місяця тому. Тому можна порівняти з нинішньою ситуацією нам валютному ринку. На сьогоднішній день (19 травня 2014 року), курс становить – 1 євро = 47.607963 російських рубля. Для порівняння, 19 квітня 2014 курс був 49,10 рублів за 1 євро. Дуже сподіваюся що до 55 рублів не підніметься і це тільки припущення.

  Snow _ Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Курс євро до рубля

  Зараз за 1 євро дають 58 рублів.

  Думаю через 2-3 місяці, рубль не багато піддасть і дійде до 55 рублів.

  Це відбудеться за моїми підрахунками в січні-лютому 2015 року.

  До речі, раджу не довіряти критикам, оцінювачам які працюють на телебаченні, вони зазвичай називають помилкові цифри, знаючи це наперед.

  Loreleya Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На сьогодні 25 жовтня 2014 євро коштує майже 53 рубля, причому продовжує зростати верх, не здивуюся, що досягне і 55 рублів, якщо так далі піде і вище буде.

  Особливе зростання стався в другій половині місяця, як кажуть досяг чергового рекорду

  Sitora Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Як бачимо, курс євро вже далеко не 55. На сьогоднішній день євро коштує вже 59 рублів за 1 євро і, цілком ймовірно, найближчим часом курс євро продовжить рости. Аналітики прогнозують стрибок курсів євро та долара на лютий 2015 року.

  MAHABAT MAHABAT Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Якщо тільки євро почне сильно падати, а рубль залишиться дрейфувати в парі з американським доларом, тоді може бути ми побачимо знову 55 рублів за один євро. А на поточний момент курс вже 58, і більш імовірно очікувати курс 60 замість 55.

  gdanshina Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  ні, до цього дійти не повинно.

  тим більше, що зараз Крим закуповуватиме рубль і його ціна зросте на валютному ринку.

  Люсі Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...