На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • AVA
     бізнес і фінанси

  Чи буде рубль падати далі (листопад 2014 року)?

  За прогнозами аналітиків рубль почне подиматся тільки в 2017 році.
  Вірні-ли прогнози цих самих аналітиків?

  Невідомо це – чи буде падати рубль далі, сповільнить Чи своє падіння, або почне рости. Якби хтось із БВшніков міг точно знати долю російської національної валюти – він би не сидів тут за жалюгідні кредітокопейкі цілими днями, а продав би все майно, що має, перевів би всі гроші в ту чи іншу валюту, пожив би якесь час у родичів, а потім, після різкої зміни курсів валют – став би таким багатою людиною, яким йому і не мріялося ніколи.

  Ні, я не стверджую, що прогнозувати економічну ситуацію неможливо, але цілком очевидно, що робити це може лише той, хто сидить дуже високо, вище за всіх і бачить все так, як воно є, а не так, як представляють публіці засоби масової інформації.

  Однак, сьогодні в біжучому рядку новин я побачив заяву Ельвіри Набіуліна про те, що справи в російській економіці хороші, як ніколи. Це лякає, зізнатися.

  o1981la Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Ніякі прогнози не вірні. Роблячи їх аналітики часто виконують замовлення, яке приписує їм не видавати даних викликають панічні настрої. Крім того, навіть якщо вони і не виходять з цих міркувань, врахувати всі дані просто неможливо. Занадто багато змінних. Тут рівняння вийде довжиною в сторінку. Вони враховують лише фактори, які на сьогоднішній день можна вважати самими впливають. Сказати що ці фактори залишаться такими і далі, можна лише з певною ймовірністю, і не більше. Швидше за все рубль падати буде. Звичайно, таке різке падіння це результат біржових спекуляцій. Це і їжаку зрозуміло. Але сама тенденція, ніким не скасована. Це старий спосіб США втопити Євразію і Росію зокрема. Вони до нього вже вдавалися. Величезний зовнішній борг США змушує їх як якось зводити кінці з кінцями. Це робиться шляхом перекладання своїх поганих боргів на чужі плечі. Для цього існує такий інститут як МВФ. Живучи не по кишені, США через нього кредитують інші країни, даючи їм в борг під грабіжницький відсоток. тим самим перекладаючи свої борги на їхні плечі. Росія в цьому сенсі для них вкрай приваблива. Вона велика. дефолт в такій країні дозволить їм злити серйозний вантаж боргів. Так вже було в 90ті роки. Є висока ймовірність, що так буде і далі. У певному сенсі це порочне коло. Але Росія за ці роки не сиділа склавши руки, і піднялася. Можна сказати, що американські аналітики цей момент проморгали. І зараз гарячково надолужують упущену вигоду. Для формального приводу була заварена каша на Україні. Як би цинічно це не звучало. Це дозволило поставити Росію в умови, коли вона змушена була захищати свої інтереси. У тому числі і по відношенню до НАТО. Далі старий прийом з саудитам, які цілком можуть собі дозволити потрафити США, і обрушити ціни на нафту. Втім, ціни і так прагнуть вниз, оскільки в умовах світової кризи попит на паливо знижується. Але процес можна і прискорити. Як поїзд відсталий від розкладу, США зараз наганяють все, що вони не встигли з відношенні Росії в період з 2000 року. Як приємний бонус, якого вони чекають від усього цього – відставка Російського керівництва, і можливість посадити туди свою маріонетку. Якщо це їм вдасться, то можна сказати, що вони і рибку з’їли і рук не забруднили. Як будуть розвиватися події, переглянемо.

  nqwd Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...