На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • avitalina
     бізнес і фінанси

  Чи можна прожити сім’єю з п’яти чоловік на 10000 рублів (330 $) в місяць?

  Дивлячись де живете: у місті, чи в селі. Або так – чи є у вас дача, присадибну ділянку. Якщо жити в селі – мати господарство, городик тримати, то вистачить 10000 рублів на сім’ю з 5 чоловік. Правда доведеться гроші витрачати на найнеобхідніше. У місті – на 10000 рублів 5 осіб можливо і проживуть, але буде дико туго.

  j1275 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Можна, якщо сім’я живе в селі, майже повністю забезпечуючи себе продуктами за рахунок натурального господарства. Навіть надлишки можуть бути. Я особисто знаю подібні сім’ї. При грамотно організованому підході 10000 вистачає дуже на багато що. Інша справа, якщо заради заробітку цих 10000 доводиться вельми сильно горбатиться на дядю всім членам сім’ї, і часу не залишається на організацію власного господарства. А якщо, скажімо, ці 10000 – це пенсія бабусі (ну або яке інше соціальне посібник, або заробіток від натурального господарства), тоді дуже навіть легко можна прожити.

  lanoka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Та легко! Ми ж живемо. Просто порадилися з чоловіком і вирішили, що краще виключити спокуси великого міста, але через пару років купити собі власну квартиру. Всього на місяць витрачаємо 15000, з яких 9000 іде на оренду житла. Так що, якщо вам не треба платити за знімання житла – цілком можна і в 10 000 вкластися. Разом, на продукти, одяг, памперси і все інше, близько 6000 на місяць. При цьому, їмо і м’ясо, і овочі-фрукти, і всякі солодощі. Просто треба спланувати витрати заздалегідь.

  hOHmA . Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Ну якщо один місяць, то звичайно можна. Вистачить тільки на їжу та комунальні послуги. А якщо на постійно, то вам звичайно набридне така їжа (одне і теж кожен день). Як то по телевізору була передача як люди жили на 100 рублів на день. Заради шоу вони все це витримали місяць, але врешті-решт стали дуже нервовими. А один навіть поза телевізором ввечері, коли його ніхто не бачив, потихеньку їв.

  Talia-afinskaya Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Якщо сезон – зима, і за одне опалення треба сплатити близько 4 тисяч на місяць, а загальна сума квартплати близько 7000, плюс пара членів сім’ї ходять наприклад в дитячий сад, по півтори тисячі на кожного – то ось вже 10000 і виходить, навіть хліб і молоко купити не на що. Моя думка – на таку суму в місяць такій родині прожити нереально.

  кролик Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Можна, тільки економити треба. Моя сім’я в середині 1990-их, хоч і з чотирьох чоловік, але на меншу виживали. Якщо салати з трав, картопля з рибними потрохами цілий рік. Також можна до цього додати крупи, зібрані гриби, ягоди. Годі есть- збирай їжу в лісі і на городі!

  lucky lazy Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  В принципі вижити на таку суму цілком реально але це зовсім в притул, але тільки якщо є свій заміський ділянку а то дуже тяжко доведеться. У селі всяко легше жити буде, там і ліс і річка, головне це прямі руки і голова на плечах.

  Zavo4ka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Теоретично вистачить) у мене сім’я з п’яти чоловік, але це залежить від місцевості (ціни) де ви проживаєте і ваших запитів. Мене рятує тільки субсидія на оплату комунальних послуг, а то б не змогли … зовсім впритул …

  blossom Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Все залежить від регіону, в якому сім’я живе, точніше від цін в цьому регіоні. У Москві, думаю ви з такою сумою будете сидіти на хлібі і воді, а в невеликому місті чи селі, можливо, будете цілком нормально жити.

  crystal91 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Уточніть валюту, будь ласка, бо відповідь буде неадекватний запитом.

  Sasha Wind Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...