На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Luna-Solnce
     здоров'я і медицина

  Чи варто сліпо вірити приписами лікаря?

  Як відомо, нині лікарі тісно співпрацюють з аптеками, отримуючи свій відсоток, тому виписують часто: зайві; дорогі; імпортні ліки замість необхідного мінімуму вітчизняних, але більш дешевих аналогів. Зі мною таке траплялося вже кілька разів, причому лікар набралася нахабства і стала мене дорікати в тому, що я не купила ліки в тій аптеці, де вона веліла мені їх купити. Що ж робити в такій ситуації, як розібратися в довгому списку приписів і не труїти себе зайвий раз?

  Я дуже критично ставлюся до всіх розпоряджень лікаря. Попередньо вивчаю інструкцію по застосуванню, показання, протипоказання, склад і т. Д. З цією метою заходжу в пошукові системи, поки не знайду істину, на мій погляд. Дуже часто лікар призначає ліки, не обстеживши хворого. А ліки воно і є ліки – "одне лікує, інше калічить". Намагаюся обходитися фітотерапією.

  Helenita Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Зараз взагалі страшно вірити лікарям, вони до того налаштовані якими шляхами заробити гроші, що їм просто наплювати на здоров’я пацієнта. Потрібні ліки пришитий або знайомий, або той лікар, якому добре заплатили. Справжніх лікарів залишилося мало. Але їх відразу видно, вони сильно відрізняються від корисливих.

  madlena Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Дей, ну що ти !! Їм взагалі вірити не можна !! Я допускаю єдиний привід слухати не себе, а лікаря, -це лежачи без свідомості в реанімації !! В інших випадках простіше залізти в інтернет, прогугліть симптоми, поставити діагноз, проконсультуватися зі знайомими, мають медичну освіту, і може бути, на їхню наводкою до когось піти! Якщо у вас немає спочатку всім відомих чесних докторів! А, до речі, знайшовши навіть причину хвороби, не обов’язково йти до лікаря за ліками !! Досить відкрити травник! І сайт народної медицини. Ну вже у важких випадках, звичайно, зрозуміло, що потрібно …. Не треба доводити. І все одно зайняти очищенням, оздоровленням, пошуком справжніх причин хвороб і -ідті до одужання! Лікар тобі в цьому не допоможе! Йому до нас пофіг !! Він гроші заробляє! А жити з цим -Самі! Так що вирішуй !!

  zhena_bepcyca Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Ніколи не варто вірити тільки 1 лікаря!

  завжди потрібно обстежитися в різних клініках, поліклініках. лікарнях …

  як ми вже все знаємо, вони любителі поставити неправильні діагнози, виписують ліки, лікують не про того, від чого потрібно, і частіше люди стали помирати!

  ВОНИ давали клятву. І ВСЕ БЕС толком!

  Mika_Argent Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Краще лікарям не довіряти, вони роблять гроші. Я сам на медика вчуся, і, я розумію, що лікар-це продавець-консультант фармацевтичної фірми-лише б більше продати)

  atlantis Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...