На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Anna_Jast
     гороскопи, магія, ворожіння

  Чому гороскопи в одного знака різні, адже вони повинні бути однакові?

  Якщо читати гороскопи для одного знака зодіаку на різних джерелах, то між цими гороскопами видна величезна різниця. Як же так!? Адже гороскоп по ідеї повинен бути однаковим?

  Гороскоп не може бути однаковим – це тільки в газетах і на телебаченні може бути сказано, що “Ваги сьогодні чекає удача у фінансових починаннях, Овнові пощастить у лотереї” і т. П. Подібні “передбачення”, як кажуть, “висмоктані з пальця” !

  ….

  По-перше, звичайний Зодіакальний гороскоп може, мабуть, описати характер людини, його пристрасті, дружбу і відносини, але тільки в загальних рисах, і то, тільки в тому випадку, якщо людина є типовим представником свого знака.

  Те, що нам пропонують як гороскопу в газетах і журналах, насправді лише окремий випадок, розрахований ТІЛЬКИ за положенням Сонця в Зодіакальному колі.

  ….

  По-друге, інший, популярний зараз, так званий Східний гороскоп, за роком народження – це по суті справи такий же гороскоп, тільки враховувати не положення Сонця, а Юпітера в Зодіакальному колі, т. е. це теж окремий випадок: період обертання Юпітера навколо Сонця становить трохи менше 12 років (11 років і 314,8 діб) і відповідно в кожному знаку Зодіаку Юпітер знаходиться близько 1 року.

  ….

  Більш точний гороскоп людини, що описує його взаємини і характер, можна скласти тільки лише в тому випадку, якщо враховувати положення в Зодіакальному колі не тільки Сонця і Юпітера, а й інших планет і світил. Такий гороскоп розраховується, для кожної людини індивідуально, причому значення має не тільки день, коли людина народилася, але і час його народження і навіть місто. На підставі цих даних складається натальна карта людини.

  ….

  По самій натальной карті можна вже судити про взаємини з іншою людиною.

  Щоб скласти гороскоп сумісності натальні карти обох людина об’єднують і по положенню планет і світил у гороскопі одного, щодо положення планет і світил у гороскопі іншого, судять про можливі взаєминах цих двох людей.

  ….

  Аналогічним чином складають прогноз подій в житті людини:

  на одній карті суміщають гороскоп людини на момент його народження і положення планет і світил у Зодіакальному колі на цікаву дату і, так само, як і в гороскопі сумісності, за положенням планет в цих двох картах, виявляють позитивні та негативні аспекти, на підставі яких і складають передбачення.

  ….

  До речі, в романі Булгакова “Майстер і Маргарита”, в самій його першій голові, звучить одне пророкування зодіаку (шкода тільки не дуже докладно описане ;-) – так Воланд передбачив майбутнє Берліозові:

  anochka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Нормальні гороскопи складаються по даті, часу і місця народження людини. Те, що пишеться в бульварній пресі – це взагалі не гороскопи, а просто спосіб привернути увагу до своїх видань. Про це вже мільйон разів було сказано, але всі все одно намагаються там прогнози читати. Ці прогнози складають навіть не астрологи, а взагалі невідомо хто. Так як жоден поважаючий себе астролог не писатиме ці прогнози, якраз через те, що він знає як насправді складається гороскоп.

  ganna ganga Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  А чому вони повинні бути однакові? Потім що за гороскопи? Якщо з гламурних журналів та відповідних інетсайтов, то можна відразу віднести це все до розряду романтичного чтива на ніч)))

  А так у знаку Терези наприклад, на кожен день цього знака, буде різний гороскоп. Навіть на різний годину кожного дня)) Будуть на місяць якісь загальні віхи, вірніше можуть бути, але те, що вони різні-це нормально. Якщо звичайно мова йде не про те, що написано в “модному журналі”

  Dark Angel Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Різницю видно, у всіх гороскопах пишуть, що приміром овен активний, лідер, рак більш сімейний знак, козерог кар’єрист, Водолій волелюбні та інше. Основне за знаками зодіаку найчастіше сходитися.

  наташа любопытная Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...