На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • katia kirik
     бізнес і фінанси

  Чому грошей ніколи не вистачає?

  Якщо наш місячний дохід 1000 євро, або 2000 євро на місяць, все одно не хапають. Як бути? що робити?

  Напевно, тому-що по доходах і витрати. Взагалі, переконався на особистому досвіді, що коли починаєш пристойно заробляти, то досить важко змусити себе вести помірний спосіб життя і не жити на широку ногу, витрачаючись на всяку, в прямому сенсі, дурницю. Але, слава богу, з цим я і моя дружина впоралися.

  snejanna Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  У будь-якому випадку, треба оптимізувати витрати. Для статистики кілька місяців фіксуйте щоденні витрати: скільки на продукти харчування, скільки на мед товари, скільки на побутову хімію та інші товари повсякденного користування. Потім проаналізувати, які витрати необхідні, а без чого можна обійтися. У магазини складати списки того, що потрібно купити і чітко дотримуватися, намагатися не купувати нічого зайвого (хоча це важко)). Це все дуже дисциплінує. Бажаю успіху!

  elf-smak Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Чим більше грошей, то купити хочеться всього, та побільше! Іноді люди купують те, що їм у принципі й не потрібно, хочуть показати що у них є гроші! А як бути тому, у кого зарплата маленька? Ось тим у кого багато грошей, треба брати приклад з тих, у кого маленька зарплата! А взагалі треба просто витрачати гроші на те, що дійсно потрібно ВАМ!

  Linn Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Реальна історія. Проводиться соціологічним опитування, просять оцінити свій фінансовий стан: Хороше, задовільний, ледве зводжу кінці з кінцями. Питають бомжа -Добре, зібрав склотару – є на що випити. Питають власника Мерседеса – Ледве зводжу кінці з кінцями – заробляю 7000 $, а витрачаю 10000.

  зосія Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...