На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • sereby
     бізнес і фінанси

  Чому не можна відмовлятися від інкасації за день до виплати зар. плати?

  питання для професійних бухгалтерів. Зар. плата виплачується з каси.

  Існує правило, встановлене Центробанком (або НБУ на Україні), яким органічівается максимальна сума, яка може зберігатися в касі. Саме по цьому інкасація і робиться – ну не має у вас в кінці робочого дня в касі бути більше, ніж лімітом встановлено. І перевищення цих лімітів до дуже великих штрафів веде. Ну а судячи з того, що ви кілька днів виручку збирали, ці самі ліміти ви і порушили. Ми свого часу в банку готівку для виплати зарплати замовляли – ось такий парадокс був, вони до нас за інкасацією, а ми до них в цей же день за готівкою для зарплати. Але це все додаткові час і складності – вже краще 2-3 дні навчитеся у себе зарплати виплачувати. За службам це ділите, чи ще якось. І поясніть, що в іншому випадку через штрафи все без премій опинитеся.

  karaevaolgaaleks Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Тому що полягає певний договір, в якому вказується дні перерахування інкасованих засобів. Як я розумію, то заробітну плату Ви отримуєте в так званих “конвертах”, а інкасація випадає на перед-зарплатний день, тому вас турбує, що каси не вистачає, або не вистачить на з / п. Це можна уникнути, якщо отримувати гроші через банк, або перенести день виплати з / п. Якщо не інкасувати гроші вчасно, Ви просто порушите договір з банком.

  Sofrony Vlad Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Ці питання регулюються договором між організацією та службою інкасації. Завжди в усі часи інкасацією це враховувалося, інкасація може бути щоденною, може бути в певні дні і т. Д. Інкасаторська служба зараз не одна, є Росінкасс, що відноситься до системи Банку Росії, є у ощадбанку та ін. Комерційних банків, можна договір заключчіть з тією, де вигідніше. Питання, поставлене Вами не в інкасації, а всередині Вашої організації, Вас вводять в оману.

  Bred Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...