На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • persy-
     знайомства, любов, відносини

  Чому в світі так мало цікавих і різнобічних людей?

  а більшість якісь сірі й нудні?

  Близьке до близького притягується. Якщо людина сама цікавий, різнобічний, яскравий, він таких же всюди зустріне і знайде. Рибак рибака ….

  Якщо ж людина сам живе сіро і нудно, тільки чекає, що б хто то прийшов його розважати, то точно таких же людей він в оточення і отримує. А може вони з ним такі, тому як він себе так веде, а де то на нейтральній стороні зовсім інші.

  В наших силах додати в життя фарб. Іноді, досить просто встати з дивану, що б побачити навколо чудових людей.

  Ось у мене подруга, жила з девізом: всі люди злі. А потім вступила в групу волонтерів. І побачила, що людина може бути добрим і чуйним, і допомагати безкорисливо. І відразу все помінялося.

  vladlen Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Я був знайомий з дуже цікавим і різнобічним людиною. Він був природженим лідером і був здатний за кілька слів розмови побачити в іншій людині його унікальність, талант, здатність, іноді більш глибоко, ніж бачив себе сама людина. Тому він легко збирав команду і розставляв людей так, що разом вони вражали не тільки інших, але насамперед себе досягнутими результатами, а людина розкривався і спалахував. Одного разу я у нього запитав, а як ти знаходиш таких цікавих людей в свою команду? Він сказав, що ні не цікавих людей. Є люди, у яких цей інтерес чому – то не горить, а в мене є сірники.

  lisa-simpson Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Тому що дуже багато ледачих і егоїстичних. Більшості лінь відірвати п’яту точку від дивана або як кажуть психологи – вийти із зони комфорту – і розвинути свої таланти, стати товариським, генерувати ідеї і втілювати їх у життя.

  Спілкуючись в мережі, я звернула увагу на таку річ: люди відкритим текстом пишуть, що шукають цікавих співрозмовників, а самі при цьому ніким і нічим не цікавляться, окрім своєї персони. На запитання відповідають односкладово, самі питань не задають.

  Думається – а що вони чекають від "цікавих співрозмовників"? Що яскравий, різнобічно розвинений і енергійна людина буде день і ніч цікавитися, в якій позі товариш лежить на дивані і що з’їв на сніданок?)))

  alla alla Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Вузька спеціалізація, необхідність бути заточеними тільки під один-два види діяльності, брак часу на різнобічність, неможливість охопити якісно різноманітні області інтересів, невпевненість у завтрашньому дні. А у когось спочатку такої склад особистості.

  Мерло Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  З самого дитинства кожна людина незвичайний, цікавий, хоче все дізнатися все спробувати. АЛЕ потім вже в підлітковому віці стикається з жорстоким життям з тим що треба працювати не розгинаючись що б що щось заробити, кожен хоче тебе обдурити і нажитися на тобі! І з часом весь цей інтерес до навколишнього світу пропадає, в голові день і ніч тільки одна думка як заробити, як дістати гроші. Але бувають люди живчики які не дивлячись не на що зберігають віру в себе, інтерес до життя, бажання пізнавати і саморозвіватся.

  vikusik Відповів 1 місяць тому   Коментувати

 • Чому всі відповіді написані на "ламаній" мові? Це взагалі люди пишуть?


  Dmitriy20.10.2016

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...