На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • krestovskiy
     авто і мото

  Чому зупиняють якщо ПДР не порушив?

  Мене за два місяці зупинили 4 рази, просто так, документи перевірити. Складається враження, що у мене що то з фізіономією не в порядку

  Напевно, грошей хочуть …. Так і норовлять до вас машину заглянути, та документи перевірити – а раптом хоч що-небудь не так виявиться? Ось і підходять з надією, а раптом ви забули права чи від вас несе спиртним. Чи, може, у вас ремінь не пристебнутий …. Або виявиться, що маленька дитина сидить без автокрісла …. Ну не вистачає їм грошей, от і шукають, у кого б їх добути)

  Дусик Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Перше це ви їсте на крутій іномарці і працівник ДАЇ відчув, що з вас реально можна, що те виморозити, друге, ви не сподобалися иму особою, третє у працівника ДАЇ, тупо паскудний настрій і потрібно кому то зіпсувати його ще. Четвертий варіант, ви все ж де те що щось порушили, але не помітили цього, працівник ДАЇ, це помітив. П’ятий варіант, планова перевірка на дорозі, хто то де що викрав, або хто то від куди то втік, тоді зупиняють все підряд, тут вже ображатися не варто.

  velzzy Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Цілком можливо, що вас часто зупиняють для перевірки документів із за того, що параметри вашого автомобіля підпадають під прикмети який-небудь розшукуваної автомашини. Ось інспектора і гальмують всі схожі на ваше авто. І просто ви їм регулярно на очі попадаєтеся.

  mariya.z.80 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...