На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • intimissimi
     міста та країни

  Де вінчався Дмитро Донський?

  Дмитро Донський вінчався в Коломні в 18 січня 1366, взявши в дружини суздальскую княжну Євдокію. За історичними джерелами, відбулося вінчання в коломенському Храмі Воскресіння Словущого (вірніше, в її дерев’яної церкви-попередниці), дата побудови якого невідома (деякі кажуть, що 1360 року).

  Дмитро Донський одружився на Євдокії Суздальській без політичного і грошового розрахунку, як це нерідко практикувалося в той час “у вищих колах”, а оцінив її душевні та моральні якості. Євдокія ж, випадково побачила Дмитра, попросила панове, щоб він дав їй у чоловіки саме його.

  На ту пору князю Дмитру йшов 16-й рік, а дочки князя Суздальско-Нижегородського всього 13. Пишне весілля провели в Коломні оскільки Москва ще не встигла відбудуватися після жахливої ​​пожежі 1365 роки, отримав назву Великого Всесвятського. Усього за пару годин був винищений весь місто і його передмістя. Зате через рік після весілля Дмитром був закладений в Москві білокам’яний Кремль. Крім того, це був ще й дипломатичний крок, адже якби пара вінчалася в Москві – образився б Суздаль, якби в Суздалі – образилися б москвичі, тому була обрана нейтральна територія.

  Ім’я Євдокії Московської незаслужено забули, хоча ще в XV столітті вона була визнана церквою святий, тобто, на 500 років раніше, ніж Дмитро Донський.

  До сьогоднішнього часу, церква, де вінчалися Дмитро Донський і Євдокія Суздальська, відновлена.

  Де вінчався Дмитро Донський?

  kykycuku Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  А вінчався знатний богатир землі російської – князь Дмитро Іванович Донський, син Рюриків, в 1365 році в храмі Воскресіння Словущого в славному місті Коломни з Євдокією Суздальській. Смутні це було (як і завжди) час застою ярма татарського і ворожнечі міжусобної.

  І було йому всього п’ятнадцять років ….

  CAET_4up Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Дійсно вінчався в Коломні з Євдокією Суздальській, але навряд чи у храмі Воскресіння Словущого, так цей храм побудований в 16-му столітті, а вінчання відбулося в січні 1366.

  daiver Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Коломна.

  Це моє рідне місто. Один з найдавніших міст нашої Росії. І в той же самий час про нього можна сміливо сказати – молоде місто. З ним в історії Росії пов’язано дуже багато чого.

  Розташувався він у безпосередній близькості від Москви. Якщо взяти відстань по залізниці Москва – Рязань, то це буде майже сто двадцять кілометрів на від Казанського вокзалу столиці.

  Там дуже багато чого збереглося в первозданному вигляді, як наприклад стіни і деякі з веж Коломенського кремля, який був однією з найбільших і потужних фортець свого далекого вже від нас часу.

  Одне з найдавніших побудов безпосередньо в Коломенському кремлі, це прилегла до Соборної площі Воскресенська церква. Саме в ній і вінчався князь Дмитро Донський з княжною Євдокією Суздальській.

  MiLana Temnen`kaya Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Вінчання Великого князя Дмитра Донського відбувалося в місті Коломна. З Євдокією Суздальській і місцем цієї історичної події була Воскресенська церква в цьому славному і старому місті. Було вінчання в чотирнадцятому столітті. Початок зими 1366-го року.

  *Miami* Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...