На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • hdgf dgfgfdgfg
     теми для дорослих

  Голити або не голити пах? Цікаво думку дівчат?

  Відповідає чоловік, але цитую жінку. відповідь така: “Не голити, але мити”. Інакше кажучи, нехай залишається в природному вигляді, але тільки вкрай необхідний догляд і чистота, щоб не виникало неприємних запахів і т. П. Як мені говорили жінки, природна рослинність в паху у чоловіка підкреслює його мужескому. З іншого боку, патли пахвами їм неприємні (головним чином саме через гігієнічних міркувань). З тих же позицій багато жінок визнають побажання чоловіків, щоб дамські інтимні місця були безволосими – так жінка здається молодше і чистіше.

  Повторюю: всі ці висловлювання не мої, але тільки цитати.

  HOЭM Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Так адже літо на носі! Начисто голити, звичайно не треба, але під машинку вкоротити рослинність варто! І справа навіть не в тому, що нам так більше подобається, а в тому, що чоловікові від цього буде комфортно! Повірте, а краще перевірте.

  Skiv Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Вважаю, що голити пах не потрібно. Адже чоловік повинен залишатися чоловіком в очах жінки. Звичайно це все індивідуальні переваги. Багатьох жінок заводить саме та волосатість, якою нагородила природа !!!!

  mamaalexa Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Я вважаю що голити не варто, просто потрібно стежити за собою по частіше митися !!!

  Cra Psy Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Слуги Гіппократа не мають нічого проти гоління паху у дівчат. Тут слід зупинитися на іншому. Перш за все, нагадаємо, що гоління паху і гоління більш глибоких і інтимних місць, це абсолютно різні речі. Якщо вам не шкода грошей, але, при цьому, ви піклуєтеся про власну безпеку, скористайтеся послугами спеціальних салонів, які мають спеціальне обладнання. Повірте, ви можете дуже сильно нашкодити собі, Брея місця навколо слизової за допомогою дзеркала і старої «побоювання» чоловіка. Якщо ж говорити безпосередньо про області паху, то тут жодних проблем не виникне, але знову ж, подумайте, чи не простіше скористатися надійної епіляцією.

  ЛюЛя Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Обов’язково мити і голити! Мерзенні волосся можуть застрягти між зубами, зрештою ними можна вдавитися і ще великий ризик натерти ніжну шкіру обличчя Вашої половини! Так само, на мою це виглядає естетичніше.

  diana191080 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...