На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.




 • julysokolova
     дозвілля і розваги

  Гра, “Ейнштейн” в Однокласниках. Рівень 3. Яка картінка- відповідь?

  Зізнаюся чесно, відповідала навмання і з першого разу потрапила на правильний ответ- це кінський волос опинився. Раніше не задавалася ніколи цим питанням. а ось тепер є бажання подокладніше дізнатися, як з волоса кінського можна зробити скрипковий смичок.

  Luda A Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На цьому рівні не дуже складне завдання. Як відповідь потрібно використовувати зображення коня. Кінський волос раніше використовували не тільки для скрипкового смичка, але і для інших струнних інструментів, брали його з хвоста.

  lezhanna Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Гра Ейнштейн в Одноклассниках. Відповідь на третій рівень гри. Тут правильною відповіддю буде фотографія верхня праворуч із зображенням коня. Для виготовлення скрипкового смичка використовують досить міцний кінський волос.

  olxovskaya1983 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На рахунок того, що з цього волоса використовують для скрипкового смичка, але кінський волос дійсно для цього підходить, так що вибираємо картинку із зображенням коня, яка знаходиться з верху з права, це вірний відповідь.

  Levachka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Відразу прийшла тільки одна думка в голову, коли прочитав питання на третьому рівні в грі " Ейнштейн ". Ця думка – кінський волос. А отже, правильна відповідь – це КІНЬ. Картинка знаходиться у верхньому ряду – справа.

  marjam83 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Смичок для гри на скрипці складається з кількох елементів. Це тростину із спеціального бразильського дерева, колодка з чорного дерева і волосся з кінського хвоста. Так що варіант тут без сумніву другий, кінський хвіст.

  Мiracle Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Всі зображені на картинках тварини досить волохаті. Але довге пряме волосся, які йдуть на виготовлення скрипкових смичків, має тільки КІНЬ. Так що правильна картинка знаходиться вгорі праворуч.

  Lida Popova Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...