На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Gainat
     дозвілля і розваги

  Гра “Вибірайка” в однокласниках +1465 рівень. Яку відповідь?

  Скільки оповідань про Шерлока Холмса написав Артур Конан Дойль?

  Особисто я не знаю точну кількість оповідань про Шерлока Холмса, які написав Артур Конан Дойль. Але я можу сказати з упевненістю, що я прочитала набагато більше, ніж 26 оповідань про це знаменитого сищика. Тому, я вибираю цифру 56 і думаю, що саме права картинка (з числом 56) Буде правильною відповіддю на Тисячі чотиреста шістьдесят-п’ять-ом рівні гри Вибірайка в Одноклассниках.

  Сінтал Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Правильна відповідь у грі "Вибірайка" на +1465 рівні – картинка праворуч. Від себе ж додам, що артрит Конан Дойл не тільки написав 56 оповідань про Шерлока Холмса, але й 4 повісті, які добре відомі й улюблені нашим читачам і глядачам – всі вони були екранізовані, крім самої останньої.

  Є думка, що "Долина жаху" була в СРСР під негласною забороною. Чи так це і чому так могло статися, докладно розглянуто в цій статті
  . До речі, там далі – текст нещасливого повісті, так що якщо є бажання, то можете з ним ознайомитися.

  Конан Дойл неодноразово поривався припинити написання творів про Шерлока Холмса, вважаючи це несправжньою літературою і невідповідним заняттям для джентльмена – ось дивак, фактично дав життя цілій жанру (думати педантами і не будемо шукати і знаходити готові детективи в середньовічній китайській літературі, адже вона ніяк не впливала на європейську цілими століттями), а думав, що завдання його життя – складати нудні історичні романи.

  За дивним збігом прізвище Холмс був одним із псевдонімів першого американського серійного вбивці – Герберта Вебстера Маджетт
  . Ходять чутки, що втілити образ цього досконалого морального виродка і вбивці намір Леонардо ДіКапріо і що фільм вийде в 2015 р Не дивуйтеся, що за справу береться "красавчик" Леонардо. По-перше, він талановитий актор, а по-друге соціопат Маджетт-Холмс теж вважався красенем-чоловіком.

  kozyabra kozyabra Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  П’ЯТДЕСЯТ ШІСТЬ.

  Велика кількість, до речі. Творив свої твори про Шерлока Холмса Артур Конан-Дойл досить тривалий час, починаючи з 1888 року. Твори англійського письменника популярні і досі, а в кінематографі Шерлок Холмс дуже затребуваний. Та й доктор Ватсон теж :).

  СТЕР / лядь Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Артур Конан Дойль почав писати про Шерлок Холмса з 1888 року.

  Саме в цьому році з’явився перший твір про це геніального сищика.

  Письменник звертався до нього в 56 оповіданнях і 4 повістях.

  Значить, вибираємо варіант СПРАВА – 56.

  Алёночка25 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Правильна відповідь п’ятдесят шість оповідань було написано про Шерлока Холмса. Тому на тисячу чотиреста шістьдесят п’ятому рівні гри ми вибираємо правильну відповідь, що зображений на фотографії з правого боку.

  Мімоза Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...