На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Doktor
     бізнес і фінанси

  HELP! Як і КОЛИ з вебмані гроші отримати?

  Цікавить коли і як можна з веб мані гроші отримати на карту приват банку – Україна? На рахунку гроші лежать, зняти їх не можу, проплатити послуги теж не можу …. Що робити?

  Вчора я вивела гроші з гривневого гаманця WebMoney на карту ПриватБанку за допомогою сайту-обмінника bank-wm.com.ua. Гроші надійшли на картку ПриватБанку буквально за 2 хвилини!

  Правда, сайт бере комісію, але набагато менше, ніж інші сайти-обмінники.

  Раніше я рідко виводила гроші, в основному поповнювала телефони собі і знайомим, але ось уже два дні не можу поповнити, тому й вивела гроші.

  dasharayoflight_1 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Я як то заходив у Приватбанк і уточнював цю інформацію. Там мені сказали, що в Privat-24 потрібно відкрити інтернет карту, її можна відкрити в гривнях або доларах, і виводити на неї гроші з Webmoney. На звичайну карту як раніше, зараз не виводиться. Правда після цього я ще не виводив.

  aventel Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Потрібно в гривневому гаманці зробити прив’язку вашої картки. Гроші приходять відразу як тільки ви замовляєте висновок. Точно як це зробити я вже не пам’ятаю, давно робила. Шукайте десь в налаштуваннях. Там був вибір декількох банків, у тому числі серед них Приват банк.

  Романіта Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Ось тільки сьогодні дублював свій більш ранній відповідь з цього питання. Може і Вам, В Україні це підійде. Не знаю, наскільки реально описане мною дію у Вас, але буду дуже радий, якщо ця інформація Вам допоможе. Подивіться тут
  .

  Анна Герман Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Здрастуйте, надаю вам свої послуги з обміну WebMoney на Privat24 без прив’язки гаманця до карти

  нам не важливий ваш BL ваші претензії і походження ваших коштів. Мінімальна сума для обміну і переказу від 1.5 $ Комісія яка буде вирахувана з переказаної суми: переводимая сума до 20 $: 13%

  понад 20 $: 10% для обміну звертатися http://vk.com/webmoney.privat24 або ж писати на mail: foma-mazda@mail.ru або за тел. 066641 93 81

  Хикари Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...