На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • bondiana
     авто і мото

  Хто виписує штраф поліцейським? Інспекторам ДПС, коли вони порушують ПДР?

  Якщо поліцейська машина порушила правила, може її водія штрафувати інший інспектор?

  Наскільки я знаю (зараз навчаюся в автошколі), то поліцейська машина не може порушити ПДР, т. К. Правилами встановлено, що машини оперативного призначення можуть їздити де завгодно і як завгодно. А щоб їм було зручніше порушувати ПДР, їм ще мигалки (проблискові маячки) і сирену (звукову сигналізацію) встановлюють. Тому оштрафувати їх ніхто не може.

  delaida Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  У теорії так і повинно бути, проте наші реалії знає будь-яка дитина: ні, ні і ще раз НІ. У нас був випадок: призначили нового начальника ДАІ. Так вони з колегами так нафуршетілісь, що розбили службовий автомобіль вщент. І що найцікавіше: з "винуватців торжества" ніхто не постраждав. А людей у ​​в’язницю за менший садять, гади!

  abrikos-ka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Пам’ятаю, року 23 мені було. Дружбан колишній після якогось праздневства затягнув мене в машину до знайомих ментяра (Не ДАІшникам, як тоді їх іменували). Ті нас до дому підкинули. Мені здалося, що за частки секунди, ми мало не по повітрю пролетіли і опинилися на іншому кінці міста. Я буквально вчепилася в сидінні. А водила – хоч би хни! Наступного дня мене дружок-то і питає:"А ти нічого не помітила? Вони ж там всі обкурені були". Питаю його, чому він мені про це не сказав? У відповідь почула:"Та ти б тоді в машину не села!" Ось з такими придурками доводилося дружити!

  Смешинка Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...