На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • katushkanikolka
     здоров'я і медицина

  Як уникнути таке неприємне явище, як підвищення тиску з віком?

  Головне не набирати зайву вагу, намагатися їсти легку їжу, трохи менше м’яса і смаженого, побільше риби, овочів і фруктів. Три кілометри щодня потрібно накручувати пішки. Шкідливі звички прийдеться забути. Бажано частіше ходити в басейн і побільше позитиву. Чай чорний, кава це перший ворог, тиск піднімається дуже активно від цих напоїв. Алкоголь коли п’єш знизить тиск, але через добу шандарахнет по повній. Складно утримати вікове тиск в нормі, але спробувати можна і потрібно.

  interra * Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Потрібно вести здоровий спосіб життя це в себе включає відмова від куріння спиртного, зниження надмірної маси тіла (для того, щоб проштовхнути кров по судинах у людини з надмірною масою тіла потрібно більший тиск, в середньому на зайві 5-10 кг пекло збільшується на 10 мм рт ст, а також збільшується ризик розвитку цукрового діабету), піші прогулянки до 5 километрів на день, якщо немає такої можливості то хоча б безперервна ходьба до 40 хвилин в день, дотримання дієти (по більше фруктів і овочів виключити жирні сорти м’яса, гостре. смажене, копчене).

  marzo04 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Перевірив на собі-кинув випивати спиртні напої, палити, вранці-каша, в обід супчик легкий, кашка, яблучко і через півгодини попити чай, ввечері до 21-00-легка вечеря фруктовий або овочевий салатик …… менше свініни- більше риби! Два місяці-і Ви як огірочок! Так-і не можна бігати-болше ходите пешочком-продайте автомобіль (або тільки в крайньому випадку користуйтеся). Удачі!

  gau-star Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Організм старіє, судини засмічуються і зношуються, серце старіє, нічого не поробиш, можна приймати препарати для зняття тиску.

  I-a Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...