На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Yanita
     авто і мото

  Як завести машину ВАЗ в 25-градусний мороз, поетапно?

  Як завести машину, якщо 25-градусний мороз?

  Давайте приступимо до запуску.

  Сіли в кабіну, на кілька секунд (10-15) включили фари на дальнє світло (щоб "підбадьорити" електроліт в акумуляторної батареї і трохи підняти активність останньої). Витягуємо кнопку "підсосу", Щоб в циліндри надходила збагачена суміш (багато бензину і мало повітря).

  Потім вичавлюємо до упору педаль зчеплення і переводимо важіль перемикання передач у нейтральне положення. Чи не прибираємо ногу з педалі зчеплення.

  Повертаємо ключ запалювання в положення "Старт". Стартер починає розкручувати двигун ….

  Якщо перша спроба запустити двигун виявилася безуспішною, вимикаємо запалювання і робимо паузу 3-5 хвилин, після чого знову повторюємо операцію запуску.

  Після того. як двигун запустився. поступово потроху утапливаем кнопку "підсосу", Прогріваємо двигун до робочої температури (на морозі цей час може скласти до 10 – 15 хвилин). Це час не втрачаємо даром – скребком очищаємо скла, попутно "інспектуємо" візуально ступінь накачанності коліс, роботу габаритних вогнів, підсвічування номерного знака.

  Все, тепер можна рушати в дорогу! Удачи на дорогах!

  nytka-86 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Ну тут попередньо потрібно дотримати кілька умов:

  1. Напередодні оцепить акумулятор і забрати додому (Якщо це не було зроблено, то дальнє світло фар як написав Леонтій Вам на допомогу).
  2. Залити якісну морозостійку синтетику (Якщо масло погане, то краще взагалі відмовитися від поїздки – я так угробив двигун, правда було -37гр. С))).
  3. І найголовніше – суміш ефірів "Швидкий старт" – Конкретний запуск в будь-які морози да -60гр. С, перевірено на особистому досвіді – "вундервафля" ще та!
  4. Все інше як написав Леонтій.

  Трохи розповім про суміші ефірів про те що це і як їй користуватися, суміш ефірів – це …. суміш ефірів))) – назви конкретних компонентів не пам’ятаю, головна особливість цього складу в тому, він, по-перше, дуже інтенсивно випаровується , по-друге його пари набагато легше запалюються в порівнянні з парами бензину, по-третє температура згоряння відсотків на 70 вище, ніж у бензину (він набагато більше виділяє теплоти при згорянні, ніж пари бензину). Цих трьох компонентів достатньо для гарантованого запуску будь-якого двигуна, якщо він справний звичайно. Тепер як користуватися – після того як Ви проробили все що сказав Леонтій (а він сказав усе правильно і я підписався під кожною буквою!) Але до моменту запуску потрібно у впускний колектор, "пшикати" пару раз цей склад (до речі його теж потрібно Харані вдома, а то він "пшикати" не буде, а буде "тупо" витікати, що сильно ускладнює завдання) у впускний колектор, для цього потрібно зняти кришку повітряного фільтра, після чого кришку повернути на місце (можна поки не замикатися, щоб не втрачати час) і провести запуск двигуна – запуск гарантовано відбувається з другого разу – після першого спалах ефірів прогріває стінки циліндрів (легкі хлопки повинні вас обнадіяти), після другого разу вже без проблем все запускається. До речі, не забудьте закріпити кришку повітряного фільтра перед поїздкою. Удачі!

  PS: Користуватися потрібно строго (!) Відповідно до інструкції, інакше прогорить впускний тракт – температура згоряння дуже висока! І останнє коштує 300-400 рублів!

  elfiica_1 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Для початку потрібно було уточнити який у Вас автомобіль ВАЗ, вони теж бувають різні. Відповідно і трохи різний алгоритм запуску. Хочу відразу згадати про такий неприємний момент, коли Ви намагаєтеся відкрити водійські двері, а вона не відкривається. Примерзла намертво. Таке буває з різних причин. Так от не варто стояти і намагатися відкрити її аж до відриву дверної ручки. Спробуйте проникнути в автомобіль через інші двері. Іноді в автомобіль проникають навіть через багажник, якщо автомобіль в кузові хетчбек. Сам не одноразово таке спостерігав. Тепер про заведенні автомобіля.

  У випадку, коли у Вас карбюраторний автомобіль ВАЗ:

  • накачуємо бензин в поплавцеву камеру карбюратора важелем паливного насоса;
  • далі включаємо запалювання і відключаємо всілякі споживачі електрики;
  • ставимо важіль КПП в нейтральне положення, вичавлюємо і тримаємо зчеплення;
  • витягуємо рукоятку так званого "підсосу" і намагаємося завести автомобіль;
  • після заведення чекаємо близько 2 хвилин, щоб прогнало масло по системі і можна потихеньку починати рух, двигун сам прогріється під час руху. У міру прогріву двигуна утапливаем "підсмоктування" і можна збільшувати обороти двигуна і швидкість руху.

  У випадку, коли у Вас інжекторний автомобіль ВАЗ:

  • включаємо запалювання, вимикаємо всі споживачі електрики в салоні;
  • важіль МКПП в нейтральне положення, а АКПП дивимося щоб стояв у паркінгу;
  • вичавлюємо і тримаємо зчеплення у випадку з МКПП;
  • пробуємо завести двигун. Якщо не завівся з першого або другого разу, то при наступній спробі можна злегка натиснути на педаль газу, щоб не залити свічки;
  • далі чекаємо близько хвилини і можна починати рух. Перші 5 – 7 км шляху потрібно рухатися на невеликій швидкості і малих оборотах, автомобіль прогріється і тоді можна збільшувати швидкість руху.

  Artur Gandrabura Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...