На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Dashutka
     авто і мото

  Як змусити людину водити автомобіль? Як змусити не кидати почате?

  Мамка отримала права, а їздити боїться. На додаток до цього її чоловік поїхав на місяць і вона боїться всього і вся (раптом що зламається або ще чого трапиться). Сьогодні я запропонувала їй прокотитися по селищу, де їй все знайомо і вона знає кожен закуток. Погодилася. Я приїхала до її будинку і ми залишивши мою машину вже було рушили (збираючись здійснити продуманий нами маршрут) як раптом мені подзвонив чоловік і попросив терміново приїхати на мийку, де він мив машину. Маршрут легкий, але мамка вся побіліла, їй стало моторошно страшно, але все-таки вона погодилася. Доїхали добре, але мамку колбасило і чоловік половину шляху в гараж проїхав сам. Потім села вона і що найдивніше (до чого я все це писала) вона поїхала добре, перемикала передачі, пригальмовувала, де потрібно. Загалом їхала не боячись і спокійно, без страху і інших неприємностей. Як виявилося цей маршрут вона знає від і до, так як це був маршрут автошколи, за яким вона вчилася водити.
  А ось тепер сам питання: її робота знаходиться в пару кілометрів від дому, доїхати до неї простіше простого, рух не інтенсивне, дорога весь час головна їдь да їдь собі. Але! Вона поставила машину на стоянку і виїжджати не планує зовсім. Як змусити її, втовкмачити їй, що їздити варто і потрібно це робити обов’язково. Як змусити її їздити на роботу? Який аргумент привести, що сказати, як допомогти?

  Є два варіанти. Перший – ласкавий. Їздити з нею, як можна більше. Їздити по знайомих дорогах, або путівцях. Впевненість набувається з досвідом. Другий – жорстокий. Поставити в положення, коли вона буде змушена їздити. Це може бути все, що завгодно.

  Я сів за кермо в 42 роки. До цього просто панічно боявся їздити. Права отримав у день ДАІ. Півроку максимальна швидкість 60 км. і стан шоку до, під час, і після кожної поїздки. Але коли на в’їзді в місто, в потоці у мене лопнув гальмівний шланг, і я доїхав додому через 6 світлофорів …. Я став їздити.

  anastacy81 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...