На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • nezhnaya-noch
     авто і мото

  Які автомобілі вам більше подобаються?

  американські, європейські або азіатські?

  Найбільше мені подобаються японці. Сама на такому їжджу і дуже задоволена. При порівнянної якості ціна того ж "японця" буде завжди нижче, ніж "німця" або вже тим більше "англійця". Вибачте, що при цьому не беру в розрахунок "французів", Але мені вони якось зовсім не подобаються. Шведи з їх Saab, Volvo радують, але все одно дорого …. І є ще "італійці" – Це так …. Це мрія, але на нову "Ferrari" або "Lamborghini" я ще невідомо коли зароблю, так що мій вибір – японці. Надійні, красиві, сучасні і з хорошим співвідношенням ціна-якість.

  Оленёночек Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Найбільше, мені подобаються нові машини. А якщо серйозно, то найбільше подобаються немци-"Ауді" і "БМВ". Дуже солідно виглядають, зроблені добротно і на совість, надійні. З японських, подобаються "мазда","тойота". Сама їжджу на "Сітроені", малолітражці, але на тій яка зібрана в Чехії, на заводі "Пежо-Сітроен-тойота моторс", і має тойотовский двигун, і зовні, майже нічим не відрізняється від "тойоти-Айго" і від "пежо-107". Ніяких нарікань, дуже надійна машинка, легка в управлінні і надійна. Це перший мій автомобіль, а він, як відомо, як перший чоловік (ну або жінка, для кого як)."Корейців" не люблю, штампування, через місяць все сипатися починає. В однієї з моїх подруг,"Хендай-соляріс", у другого-"Кіа-сид", купили їх півроку тому, вже неодноразово, яка то дрібнота ламалася. Російські машини, не подобаються зовсім.

  Оксана2510 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Обожнюю все штучне, індивідуальне, рідкісне і старовинне. Напевно тому стала величезною прихильницею американських автомобілів 30-х років, ну і не які трохи старше. Найулюбленішим чому то досі залишається бьюїк)))

  Mystik Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  З автомобілів мені найбільше подобаються європейського виробництва, а точніше Німеччина.

  Мерседес. Дуже зручний і практичний. У сім’ї має такий автомобіль. Жодного разу за весь час використання, не розчарувалися.

  Nazokat Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  З європейських найбільш привабливою вважаю марку Opel.

  З американських вантажівки Mack.

  З азіатських Toyota.

  З російських Т-90. Навіть якщо на борту немає боєкомплекту, він зробить всіх, раніше згаданих.

  Ordinary Girl Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...