На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Mira
     будівництво та ремонт

  Які дрова краще і чому?

  Дрова для опалення звичайно використовуються або для розжига вугілля, або як самостійне паливо. Для розжига вугілля добре використовувати смолисті породи: ялиця, ялина. Вони не дають багато тепла, але швидко розпалюються навіть у недосушеними вигляді. Для підпалу дров добре йде смолистая кора ялиці або береста. Використовувати березові дрова для розпалювання економічно не вигідно, оскільки вони в 2-3 рази дорожче, хоча горять теж добре.

  Як самостійне паливо дуже гарні березові дрова, вони дають багато тепла. Так само дає багато тепла краснотала, верба та інші листяні дерева з твердою деревиною. Осика, тополя за теплотворною здатністю гірше ніж береза, але теж можуть бути використані в якості самостійного палива. Ці прямошаруватої породи дерев колятся легко і без сміття. Ялицю і ялина як самостійне паливо використовувати не рекомендую. Обсяг палива на зиму потрібно в півтора-два рази більше, так як згорають швидко, але некалорійно.

  Моїй дружині дуже подобається сосна-йде як на розпал, так і як паливо, навіть з високою вологістю. Колеться чудово, всім рекомендую.

  L @ ​​n @ Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  По перше сухі.

  По друге: береза ​​- легко колеться, горить навіть сирувата, дають багато тепла. Недоліки: якщо малювати припливу повітря – утворюють кіптява і дим.

  Вільха або осика – не утворюють дим і кіптява, очищають димохід. Але горять швидко.

  Чим щільніше деревина, тим більше тепла і спека.

  Оптимальний варіант співвідношення – ціна-якість: береза.

  Meruert Kalmuratova Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Купуючи дрова для топки печі або каміна, враховуйте породу деревини, так як горіння ясена відрізняється від горіння вільхи.

  Слід мати на увазі, що топити піч або камін слід просушеними на повітрі полінами з максимальною вологістю 15-25%. Тільки тоді вони будуть горіти, не виділяючи шкідливі речовини (з цієї ж причини не слід використовувати в якості дров залізничні шпали), і ефективно давати тепло.

  Tinatin Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...