На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Princessa Sakura
     авто і мото

  Які потрібні присадки для дизельного палива взимку при морозі?

  У продажу є різноманітні присадки для запобігання замерзання парафіну, що входить до складу дизельного палива. Але в сильні морози можна цілком обійтися і без цих присадок.

  Приміром раніше, в керівництві з експлуатації німецьких легкових автомобілів з дизельним двигуном рекомендувалося в морози додавати в дизельне паливо близько 5-10 відсотків низькооктанового бензину, цілком підійде Аі-80. Якщо мороз нижче -25 градусів, тоді частку бензину слід довести до 15 відсотків, але не більше, інакше на сильно разбодяженном паливі мотор взагалі не заведеться.

  Якщо вкрай сильні морози, то присадки в літнє дизельне паливо вже не особливо допоможуть, у літньому дизельному паливі підвищений вміст парафіну, присадки розчинять його в баку, але він може почати накопичуватися в паливному фільтрі, від чого в підсумку припиняється подача палива до насоса. Надійніше буде заправлятися спеціальним зимовим дизельним паливом з підвищеною очищенням від парафіну, в такому паливі вже присутні необхідні присадки, що запобігають замерзанню.

  Zuzik Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Краще і чистіше гасу нічого немає. Додається в диз. паливо на 1 літр гасу додаємо 10 літрів диз. палива.

  Krepin_Kot Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...