На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Anna_Jast
     здоров'я і медицина

  Які розвантажувальні дні можна влаштовувати вагітним?

  Швидко набираю вагу під час вагітності. Лікар сказала раз на тиждень влаштовувати розвантажувальний день. З варіантів – день трьохсот грам сиру "з нічим", Або день "чотирьох яблук". Зважаючи деяких особливостей організму ці варіанти мені не підходять. Які ви знаєте дієти або розвантажувальні дні для вагітних, щоб не нашкодити Малюкові і самої ноги не протянуь?

  Коли я стала швидко набирати вагу за 2 місяці до пологів, лікар-гінеколог мені порекомендувала влаштувати розвантажувальний день. Можна було з’їсти протягом дня:

  • 300 гр відвареного м’яса, без солі і хліба;
  • 200 гр родзинок;
  • 200 гр вареної моркви;
  • 200 гр вареного буряка;
  • 200 гр вареної картоплі. Всі без солі і хліба.

  Дещо як пережила цей день. М’ясо і родзинки з’їла із задоволенням, розділивши на 4 прийоми. А картоплю, моркву і буряк проковтнути не змогла, хоча дуже голодна була. Я люблю буряк, тільки з майонезом і хлібом. Замість цього з’їла одне яблуко. Воду пила, коли голод долав. Результат виявився хорошим, за цей тиждень додала як годиться і лікар більше не змушувала мене голодувати. Але я й сама стала себе трохи обмежувати, булочки та солодощі намагалася не їсти.

  igorpinchyk23 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Було і в мене таке під час першої вагітності таке. Відмовтеся від мучного, не обов’язково розвантажувальні дні робити. Відмовтеся від мучного, побільше рідини якщо ваші нирки не страждають. Фрукти їжте, овочі, супчики. Менше смаженого, копченого взагалі не їжте. Кушаейе тушенное, варене, не жирне. І тоді не треба буде знущатися над собою і тим більше на малюком.

  Baronessa Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Органічьте себе, менше мучного, копченого, смаженого, "макдональдське" їжі і різних фасфудов, менше рідини. А конкретно розвантажувальний день можна влаштувати з 4мя яблуками, але не кожна зможе, я не могла, наприклад, так знущатися над собою.

  ІМХО: Під час вагітності їжте все що хочеться, тільки по немногу, а то були випадки, що у дитини потім алергія на ті продукти, які мама не їла під час вагітності, хоча дуже хотілося (апельсини, шоколад, копчена рибка) просто знайте міру .

  • відволічуся – У пологовому будинку нам давали абсолютно все, тушковану капусту, суп гороховий, загалом загальний стіл з усіма хворими, але це ж все не можна по ідеї, і я особисто перший місяць після пологів їла всього по чуть-чуть і дивилася на реакцію малюка, все обійшлося, ну звичайно до абсурду теж доходити не варто, типу є гороховий суп, його то дорослі не всі адекватно переносять :)

  Яссік Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Мене теж лаяли за зайву вагу під час вагітності. Я до останнього не слухалася, їла булочки і багато пила води, вже на 9м місяці (злякалася що раніше відправлять в пологовий будинок) всього на недельку скоротила трошки борошняне, солоне і воду менше пила. У результаті мінус 3кг. Всі були раді.

  alina kon Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Спробуйте гречану кашу. Мені самій під час вагітності доводилося робити такі розвантажувальні дні. Гречана каша досить ситна, і разом з тим не дуже калорійна. Можна додати до гречаній каші кефір.

  Олімпіада Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...