На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • cnicorp
     авто і мото

  Які вимоги до інструменту при ремонті колінчастого валу?

  Вимога до інструменту повинно бути високе. Інструменти повинні бути зроблені з гарної сталі, щоб не відбувалося "слизом". Бо якщо у нас будуть відбуватися "Слиз" то через якийсь час у нас та чи інша деталь вийде з ладу і вимагатиме заміни і це призведе до зайвих витрат.

  topaz10 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Ремонт колінчастого валу автомобіля складається: з розточення-шліфовці його шеік, приведення їх до певного діаметру, відповідним номером ремонту.

  В окремих випадках нарізка масло-Зганяючи різьблення, це на автомобілях де стоїть сальникова набивка замість корінного сальника.

  Як бачимо з вище сказаного, для ремонту колінчастого валу потрібен не б’є, шліфувальний верстат, рівний очищений від стружки, шліфувальний камінь, ну і для замірів мікрометри, якими перед виміром не право цвяхи.

  Кнара Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Ремонт клонували – процедура досить складна в процесі, та й витратна. Але тим не менш це обійдеться значно дешевше, ніж покупка і установка нового.

  Найскладніша процедура – це розточування. До неї вдаються при виявленні значних відхилень у формі, розмірі або якщо виявлено відкладення на поверхні шийок. Навести ідеальне "дзеркало" на шліфованих поверхнях можливо тільки при наявності високоточного обладнання.

  Як бачите – в гаражних умовах зробити подібне нереально!

  The CONTRADICTION Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Дивлячись який ремонт ви маєте на увазі. Якщо просто прошлифовать колінчастий вал, то потрібен добре налаштований верстат для шліфування валів. на верстаті повинні бути всі напрямні однакові (без похибок) і верстат повинен бути дуже точно виставлений. Шліфувальний камінь повинен бути якісно заправлений.

  Паси Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...