На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • valera kochuev
     гороскопи, магія, ворожіння

  Який за характером Овен, що народилася в рік Дракона?

  Який за характером Овен, що народилася в рік Кабана? Як змінюється характер у Овна?

  Прочитала дві раніше даних відповіді і думаю, що представлю третій варіант).

  На мій погляд, заснований на читанні ряду джерел, Овен, народжений у рік Дракона, – це дуже цікава людина. Він вдумчів, інтелектуальний, любить залишатися наодинці з собою і осмислювати якусь проблему. Овен у Драконі не дуже-то відкриває свою душу оточуючим, але до кого він прив’язаний, того він дозволяє знати про себе багато чого.

  Таким людям властива природна граціозність і витонченість у всьому (це від Дракона). І впертість і прямодушність (це від Овна). Одяг, прикраси, аксесуари Овен-Дракон підбирає зі смаком і рідко помиляється у виборі речей.

  Вони часто бувають у хорошому настрої, принаймні, такими вони бачаться оточуючим, хоча на душі в цей час може бути не надто весело. Але імідж для Овна в Драконі понад усе. Тому він не дозволяє, щоб люди бачили його дискомфорт або його слабкість.

  Бути в центрі уваги Овнові-Дракону теж подобається. Він відмінний організатор будь-яких заходів, любить бути лідером, тому багато чого бере на себе. Влада над собою терпить тільки в певних межах, при виконанні субординації, наприклад. Можна сказати, що Овнові добре і затишно в Драконі, тому що їх ріднить пристрасність натури, волелюбність, гаряча емоційність).

  Чесно сказати, мені цей знак дуже подобається! Овнів я знаю, як себе саму)). Овен я, тільки не Дракон).

  alija ziganshina Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Вольовий і войовничий знак Овен – Дракон.

  Це вовк, який при бажанні може прикинути на себе образ бідної овечки.

  Не потерпить нічийого втручання у своє життя, відкидає будь-яку владу і диктатуру, упертий, нав’язати йому чужі погляди неможливо, завжди і на все у нього є особиста думка.

  Максималіст, хоче всього і відразу, терпіти не може чекати.

  Вміє грамотно використовувати чужі здібності і плоди чужих праць собі на користь.

  З близькими простодушний і добрий, може на багато закрити очі.

  Овен – дракон – знак великодушний, щедрий, не опуститься до дріб’язкового скупердяйства, оскільки вважає це нижче своєї гідності.

  Схильний оточуючим нав’язувати свою волю, і практично всі підкоряються його натиску, оскільки розуміють, що цей шлях набагато легше, ніж протистояти барана, народженому в рік дракона.

  Машулечка Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Овни народжені в рік дракона, примхливі люди. Важко знаходять контакт з оточуючими. Їх постійно ображають. Але в підлітковому періоді, якщо знайдуть собі приклад наслідування, то встануть твердо на ноги. З таких людей виходять хороші помічники, але тільки в тому випадку, якщо їм робота до вподоби.

  Вони легко можуть себе знайти у творчості, але так, щоб їм ніхто не заважав. Люблять коли їм захоплюються.

  В цілому добрі люди, але якщо їх не образити, образа на довго засідає всередині нього. І при спалаху злості може зробити не можна поправити. Образити словами, а сам потім буде жаліти себе.

  Ira Terentieva Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Не з чуток знаю представника даного знаку, ще й у поєднанні з драконом. Овен сам по собі володіє не самим м’яким характером, а рік народження додає суворості і строгості такій людині. У теж час ця людина справедливий і дуже працьовитий, хоч і через чур піссемістічен. Як і всі барани, вважає що завжди правий і самозакоханий.

  CLUBніЧка Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Я Овен-Дракон можу сказати тільки одне що все що там написали до мене в точку. Вони мають рацію це вся істина і правда мені це все подобається бути саме Овном-Драконом ХОРОШИЙ ЖИТТЄВИЙ ШЛЯХ МЕНІ ДІСТАВСЯ.

  Bolla Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...