На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • maryland
     дозвілля і розваги

  Якою була Ваша перша консоль? Яку використовуєте зараз?

  Які ігри на ній Вам запам’яталися?

  Першою була Денді. Найбільше запам’яталося, як пістолетом, спрямованим в екран телевізора, стріляв по качках.) А також Черепашки-Ніндзя, в яких грав з друзями.

  Але не менш любима мною перше сонька (PS1). Величезна кількість спогадів пов’язано саме з нею. Пам’ятаю, як випрошував купити черговий диск з грою, обмінювався ними з друзями. Завжди шкодував, що в мене був тільки 1 джойстик. А ігор було ціле море – і Tekken 3+, і Crash Bandicoot, і Гаррі Поттер з Пітер Пеном, і Мумія з Medal of Honor, і безліч інших. Але перлина моєї колекції – Final Fantasy 9. Справжній шедевр, що вже там говорити – японці майстри своєї справи. Саме з нею пов’язаний цілий букет спогадів, і навіть сльози, коли я застряг в одному місці.)

  Але пройшло вже багато років, і я зовсім недавно реінкарнував плей стейшн за допомогою емулятора на своєму телефоні. І ось тепер знову насолоджуюся старими добрими іграми з прекрасним сюжетом і неповторним геймплеєм.

  Alexey Galkin Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Денді у мене був. Тоді вже у всіх сеги бифлі і або 3DO. Але у мене сім’я дуже бідна тоді була. Грав я тоді багато. Крім найпопулярніших ігор мені сподобався Adventure Island 3, Банановий принц (там підходили будь паролі), кішки-ніндзя, Double Dragon, черепашкі- ніндзя. Острів пригод і черепашок я, здається, пройшов.

  anna-kamenskih Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Моя перша консоль, це сега мд 3. Тоді я жив у селищі, не знав про сонях, боксах …. Сега і денді. Які були времінем! Улюблені ігри: Аліса, Соник всі частини, мортал комбат, в якій я жодного разу не пройшов весь турнір :-).

  Після переїзду я дізнався що крім компа є такі ж потужні консолі …. Зараз у мене стоїть страшенний сірий ВІЙ і плойка третя. Сам не знаю, чому, але часом настольгія на стільки сильна, що збираєш гроші на сегу, але слава богу вчасно опам’ятовувалася, сегу то ти купиш, на будь-який ринок прийди, а ось картриджі в нашому місті я бачив тільки в одному магазині, та й той вже закритий ….

  lmn Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...