На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • izymka
     авто і мото

  Картка водія для тахографа – що це таке?

  Де взяти, скільки коштує, як користуватися, для чого необхідна?

  Правильна назва – “Диск тахографа”, в водійському середовищі ще носить назву “Шайба” – це носій інформації, записуваної тахографом в процесі експлуатації машини в кожну окрему зміну роботи водія. Тахограф – це по суті “чорний ящик” автомобіля, де записуються швидкісні і тимчасові параметри руху, можна відстежити пройдений шлях, режим роботи / відпочинку водія. Якщо машину в дану зміну обслуговують два водія – кожен має власну “шайбу”, заповнює і встановлює перед початком руху за кермом.

  Купити такі диски можна на будь-якому тахо-сервісі, вартість у середньому 5 дол / упаковка (100 штук), може продаватися в деяких кіосках, але вартість там із зрозумілої причини буде дорожче.

  Як правильно заповнюється такий диск – можна подивитися тут
  .

  Макаронка Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Абсолютно правий наш користувач ovro1, в сучасних вантажівках встановлені тахографи, а в них є диски, на професійному сленгу “шайби”, на яких тахограф у вигляді піктограми відображає режим роботи водія – скільки часу він провів за кермом в русі, скільки під вантаженням, скільки годин відпочивав або обслуговував автомобіль, з якою швидкістю рухався в той чи інший період часу і т. д. Одна “шайба” вставляється не більше ніж на добу. Але мова, мабуть, йде про картку водія, а не про диск. Я далекобійник з 1978 року і прекрасно пам’ятаю, що в ті часи, коли не всі вантажівки були обладнані тахографами. Тоді нам, при виїзді за рубежі Росії, видавали спеціальні картки, в яких водій сам, від руки, вносив дані про своє режимі роботи і руху. Ось та сама “шайба” на якій тахограф автоматично реєструє режим роботи і руху далекобійника.

  Картка водія для тахографа - що це таке?

  А приблизно таку картку ми заповнювали від руки при виїзді за кордон, коли ще не було тахометрів.

  Картка водія для тахографа - що це таке?

  innocence Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Зараз є цифрові тахографи і карти для них виглядають, як будь-яка електронна картка (банку, наприклад, але чіп на звороті, як у сімки). Тахографи застосовуються в транспортних засобах міжнародного перевезення, як вантажних, так і пасажирських. Зараз Росія вимагає і на внутрішніх перевезеннях тахометри встановлювати. Вони відстежують режим праці та відпочинку водія. Кожен водій перевезення зобов’язаний мати одну картку. Картки видають РусАвтоКарт і РусТахоНет.

  nezabudkaaa5 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...