На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Airenn
     фотографія і відеозйомка

  Кисті в Фотошопі

  Подивіться ось це відео. З нього ви дізнаєтеся трошки загальної інформації про кистях в Фотошопі. Як вибрати інструмент «Пензель»? Що робити, якщо стандартних кистей не вистачає? І, власне, як додати нові кисті.

  Liluy Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Встановити нові «пензля» у робочий набір інструментів програми Adobe Photoshop — завдання, яке вирішується досить просто.

  Файли «пензля» (Brushes) для Фотошопа мають расшіреніе.abr. Завантажений на комп’ютер новий файл найкраще помістити в робочу папку програми Adobe Photoshop за наступним «адресою» в системі — C: Program Files Adobe Adobe Photoshop CS6 Presets Brushes. Щоб більш правильно і зручно організувати файли доповнень, для нових «кистей» можна створити окрему, нову «підпапку».

  Як встановити кисті в фотошопі?

  Тепер потрібно запустити редактор графіки Adobe Photoshop, в головному меню програми потрібно вибрати розділ — «Редагування» (Edit) — далі, в «випадаючому меню» потрібно вибрати вкладку — «Набори» (Preset) — і в «випадаючому списку» вибрати — » Управління наборами «(Preset Manager).

  Як встановити кисті в фотошопі?

  У новому вікні «Управління наборами» (Preset Manager) потрібно відкрити «випадає список» — «Тип набору» і в цьому списку потрібно вибрати — «Пензлі» (Brushes) — і натиснути «кнопку» — «Завантажити» (Load).

  Як встановити кисті в фотошопі?

  У новому вікні завантаження потрібно вказати той самий «шлях» до новому файлу «пензля», про який говорилося вище (або будь-який інший «шлях» до завантаженого новому файлу) — виділити потрібний вам новий файл.abr і в цьому-ж вікні натиснути «кнопку» — «Завантажити».

  Як встановити кисті в фотошопі?

  В принципі — майже все. Залишилося тільки у вікні «Управління наборами» натиснути «кнопку» — «Готово». Тепер все нові кисті будуть завжди доступні і готові до використання.

  Як встановити кисті в фотошопі?

Відповісти

Войти с помощью: 


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...