На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Airenn
     фотографія і відеозйомка

  Кисті в Фотошопі

  Подивіться ось це відео. З нього ви дізнаєтеся трошки загальної інформації про кистях в Фотошопі. Як вибрати інструмент “Пензель”? Що робити, якщо стандартних кистей не вистачає? І, власне, як додати нові кисті.

  Liluy Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Встановити нові “пензля” у робочий набір інструментів програми Adobe Photoshop – завдання, яке вирішується досить просто.

  Файли “пензля” (Brushes) для Фотошопа мають расшіреніе.abr. Завантажений на комп’ютер новий файл найкраще помістити в робочу папку програми Adobe Photoshop за наступним “адресою” в системі – C: Program Files Adobe Adobe Photoshop CS6 Presets Brushes. Щоб більш правильно і зручно організувати файли доповнень, для нових “кистей” можна створити окрему, нову “підпапку”.

  Як встановити кисті в фотошопі?

  Тепер потрібно запустити редактор графіки Adobe Photoshop, в головному меню програми потрібно вибрати розділ – “Редагування” (Edit) – далі, в “випадаючому меню” потрібно вибрати вкладку – “Набори” (Preset) – і в “випадаючому списку” вибрати – ” Управління наборами “(Preset Manager).

  Як встановити кисті в фотошопі?

  У новому вікні “Управління наборами” (Preset Manager) потрібно відкрити “випадає список” – “Тип набору” і в цьому списку потрібно вибрати – “Пензлі” (Brushes) – і натиснути “кнопку” – “Завантажити” (Load).

  Як встановити кисті в фотошопі?

  У новому вікні завантаження потрібно вказати той самий “шлях” до новому файлу “пензля”, про який говорилося вище (або будь-який інший “шлях” до завантаженого новому файлу) – виділити потрібний вам новий файл.abr і в цьому-ж вікні натиснути “кнопку” – “Завантажити”.

  Як встановити кисті в фотошопі?

  В принципі – майже все. Залишилося тільки у вікні “Управління наборами” натиснути “кнопку” – “Готово”. Тепер все нові кисті будуть завжди доступні і готові до використання.

  Як встановити кисті в фотошопі?

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...