На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • dudilov2012
     робота і кар'єра

  Мінуси роботи після школи

  • підліток з незміцнілої психікою (а в бізнесі бувають всякі, сьогодні порожньо – завтра густо) цілком може гроші поставити на чільне місце свого життя, відкинувши будь-які моральні поняття
  • легке залучення підлітків до тіньові структури (адже відповідальність у підлітка невелика)
  • захоплення роботою на шкоду навчанню може зламати підлітку все його подальше життя.

  олелукое Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Elden, скажу чесно: я проти експлуатації дитячої праці. Ну, скажіть, що доброго від того, що сідаєш в переповнений громадський транспорт (що буває зі мною вкрай рідко), а до тебе з місцевою газетки хлопчак рученята простягає: "Купити не бажаєте?"

  Дивлюсь: а дітлахи-то все чимось схожі один на одного: одежина не фонтан, худенькі, але з діловою хваткою. Поважаю я таких хлоп’ят. Але ось серце стискається при вигляді їх. Видно, зовсім будинку з грошима туго да з батьками не пощастило. Ну який, скажіть, нормальна батько відправить своє 7-8-річне чадо в переповнений транспорт газетами торгувати? Один хлопчина, пам’ятаю, не зміг ніяк огрядною молодухе здачу відрахувати. Заплутався в десяти рублях! Буває! Так ця дура (вибачте, заради Бога! Але інакше її ніяк назвати не можу) покрила цього ребятенка добірним триповерховим матом …. Коментарі, як кажуть, зайві ….

  Avgur Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Плюси роботи після школи в тому, що людина починає бути самостійним раніше, він має власні гроші і сам розпоряджається ними. Людина починає рано бути впевненим у собі. Мінуси в тому, що після школи зазвичай пропонується некваліфікований робітник працю, а працюючи, складно отримати якісну професійну освіту.

  Askim Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Думаю, головний плюс – сприяє ранньому дорослішання дитини. Зараз таке життя, що потрібно багато чого розуміти, швидко схоплювати і сподіватися на себе і свої сили. І чим раніше це зрозуміє дитина, тим для нього і краще. І це не залежить від того з якої родини дитина. У небагатій родині – це збільшення сімейного бюджету. У багатій родині – дитина зрозуміє реальну вартість тих речей, які йому купують батьки.

  mangobig Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...