На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • lisenok
     мистецтво та культура

  Мистецтво та культура, в чому різниця?

  так скажемо, живе собі плем’я Мумбо – Юмбо і в культуру цього племені входить звичай знімати скальпи у кого – небудь із сусіднього племені (реальна, до речі, історія, не знаю тільки як називалося те плем’я; у них поки хлопчик не принесе цей скальп як трофей, вважається маленькою дитиною в будь-якому його віці (точніше, вважався : того племені давно немає на світі але може і ще де таких знайдуть))

  Мистецтвом, в даному випадку, є вміння зняти цей скальп, процес.

  Irina Cuzea Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Як я розумію, культура – це ширше поняття, ніж мистецтво. До мистецтва ми можемо віднести: живопис, театр, вокал, музику і т. Д. А ось в культуру входить не тільки мистецтво, але і ще побут, звичаї, вірування. Коли говорять про культуру народу, то описують його все життя. Коли ми говоримо про мистецтво, ми насамперед знайомимося з його окремими творами, створеними найталановитішими представниками даного народу.

  oshala Відповів 1 місяць тому   Коментувати

 • У 20-і роки кіно стає справді масовим мистецтвом, чому сприяла, зокрема, творчість таких відомих американських режисерів, як Д. У. Гріффіт і Т. Інс. Багатий смисловий зміст і філософська глибина зближували їх найкращі твори з ідеями й образами світової художньої літератури.


  Virtual Private Server16.09.2017

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...