На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Liren
     робота і кар'єра

  Мотивація людей, які вірять, що в мережевому маркетингу можна заробити?

  В инете маса інфо про те, що заробити в СМ не виходить у 99% людей.
  І, тим не менш, до цих пір знаходяться люди, які йдуть "на казки"
  Що це:
  1 відсутність критичного мислення?
  2 безплідна віра в останній шанс?
  3 зовнішнє навіювання?
  інші причини? ….

  тут можна багато розмовляти про СМ, можу сказати, що я пройшла його, починаючи з самих азів " Гербалайф"і т. д, але … на жаль … це не для мене, що б починати будувати фінансову піраміду в СМ, потрібно володіти настирством, напорством і вмінням запудрювати мізки, вміти чинити тиск на мозок, вміти шукати саме тих людей, хто слабкий (ведений) ну і це ще не все, вміти залучати саме тих людей, які в подальшому ще й дохід вам будуть приносити (на чому і будується весь СМ)

  Dmitry_Seleznev Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Вообщем то я вірю, що в мережевому маркетингу можна заробити. Питання скільки заробити.

  Для мене це додатковий заробіток не перший рік, але я не фанат, всім не нав’язую і не намагаюся кожного туди втягнути. Кожен вирішує сам. У мене просто любов до продажів, це мені подобається і виходить, так чому ж не заробити.

  Знаю людей, які там добре заробляють, а й працюють уже по 10 років – засновники так сказати. Хто не на високому рівні все їздять на семінари – вчаться, хоча + – на них одне і теж розповідають, а от влітають ці поїздки в копієчку. Я пару раз відвідала і вистачить. Прикинула, що якщо їздити на кожен семінар, то мої витрати перевищать доходи, а те що я збудую мережу і зароблю більше – ще не факт. Так що задовольняюсь малим бізнесом, це для мене легке хобі так сказати.

  Не можу зрозуміти затятих фанатів, до всього треба з розумом підходити і знати міру.

  O.L. Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  а може бути відчай …. ну ось НАСТІЛЬКИ погано все в житті, що за соломіінку хапаєшся ….

  Хоча мені здається більш ймовірним другий варіант – подивіться там зараз пенсіонери, домогосподарки і зовсім підлітки ….

  І я не зовсім згодна, що у 99% не виходить заробити …. Не виходить розбагатіти, заробити БАГАТО, але хоч щось (копійки) – цілком …. А ті, хто давно, за часів першого гербалайфа туди прийшов – на прокорм сім’ї заробляють …. Знаю двох таких – причому зараз вони не роблять майже нічого – вже рівень високий …. Не багато, але на поїсти – з урахуванням того, що одна в хронічному декреті, а інша на пенсії. …

  А ще знаю, що більшість йде не з метою заробити, а з метою собі купити подешевше …. Так багато приятельки пішли в Евон – косм6етіка хоролшая, все одно користуємося ….

  Мако Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Debor!

  Вас хтось безсовісно обдурив. І з приводу "економічності" амвеевскіх порошків.

  і, вже тим більше, з приводу "експериментів" з зеленкою. До речі, нпа вже давно намагаються цим "чудовиведеніем" на презентаціях не користуватися (щоб не засміяли).

  Адже весь "секрет" в тому, що сав 8 містить відбілювач. Він-то і знищує зеленку))

  Дарую безкоштовно:

  "Сказати хочу тільки одне. Зеленка – далеко не найчастіше забруднення, яке буває на одязі. І вже якщо Ви забруднилися зеленкою, йодом, марганцівкою, червоним вином – скористайтеся будь-яким кисневим відбілювачем. І не заморачивайтесь на всякі чудо-засоби. Ваніш за 23 рубля вирішить Вашу проблему за 5 хвилин. Якщо 23 рубля – дорого, відбілювач "белизна" за 6 рублів зробить те ж саме, тільки за 15 хвилин. Якщо зеленку пролили на підлогу або на стіл, то краще будь-якого засобу з хлорінолом нічого не знайти (плавиковий кислоту не розглядаємо:-)). А якщо Ви стурбовані шкідливістю "хімії" скористайтеся перекисом водню або розчином гідропериту. Отриманими розчинами можна сміливо полоскати горло і навіть пити."

  Шкільних знань з хімії буде цілком достатньо, щоб не потрапити на вудку впарівателей "чудопанацейних" порошків і БАДів)))

  swetik. Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Як відомо, будь-який продаж (а МЛМ це структура, повністю побудована на продажах – продукту, себе, компанії!) Спирається на так званий трикутник продажів, кожен кут якого зветься так: Я, Компанія, Продукт. Якщо людина не впевнена в собі, до кінця не зрозумів і не прийняв продукт, який компанія реалізує, і не любить компанію, він НІКОЛИ не продасть багато. Це стосується як лінійного, так і мережевого бізнесу. Це аксіома будь-яких продажів.

  У МЛМ-бізнесі є ще одне дуже слабке місце: піраміда. Тобто, не збудувавши піраміду, ти нічого не заробиш. А сама піраміда – від лукавого, є в її суті червоточинка, яка не дає спокою совісним людям. Якщо вони самі прийшли в компанію на запрошення друзів або рідних і не запали на продукцію, компанію, вони не зможуть реалізуватися в цьому бізнесі. З іншого боку, фанати продукту і компанії порушують один з головних законів Всесвіту – не створювати собі кумира, тобто не фанат, що не западають, зберігай здоровий глузд, знай всі слабкі місця свого продукту, бізнесу. Вони про це забувають, зводять у ступінь, тому так часто МЛМ-системи називають сектою ….

  Героіня123 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  У мене є кілька знайомих, які домоглися певного рівня в бізнесі і не стоять на місці, неодноразово нагороджуються поїздками і щасливі. Здавалося б своїм прикладом вони повинні надихати і мотивувати, але дивлячись на них як вони працюють і як треба в кінці місяця закрити бали, а їх не вистачає, викручуються як можуть.

  Це спосіб життя, це прихильність своїй справі. Я так не можу. Тому тут спрацьовує закон 20:80. Не всі досягають успіху.

  Купую товар тільки для себе і маю знижку набагато більше ніж в супермаркетах і відмінна якість товару.

  arnold.vyazev.61 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Скажіть, Дебор: а як Ви якість перевіряєте?

  З якими товарами з аналогічних сегментів порівнювали? Які методи для порівняльного аналізу використовували?

  Дуже було б цікаво побачити порівняльний аналіз інгредієнт-ціна-споживча привабливість.

  Буду вдячна за тести і аналіз якості.

  Галадріель Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  За статистикою лише відсотків 5 або 10 домагаються успіху в МЛМ та новоприбулі вважають що потраплять в цю процентну ставку і доб’ються успіху, от і все.

  NataV Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Взагалі-то в мережевому маркетингу дійсно можна заробити і люди заробляють. Однак для цього необхідні нахабство, цинічність і везіння. Цими властивостями володіють не всі. Крім того, мережевий маркетинг має властивості піраміди. На ранньому етапі, коли ринок не зайнятий, продажі йдуть добре. Формується мережа, коли від продажів тих, хто уклав договір з черговою ланкою мережі, йдуть відсотки ланці попередньому, доходи якого ростуть. Але в міру заповнення ринку, продажі падають і кожен новобранець знаходиться в більшому ризику, ніж той, хто звернув його в цей бізнес. Так падають доходи і настає момент, що знову звернені не можуть сплавити товар і мережа розсипається. Нова мережа може ефективно існувати на новий товар. Це власне, принцип рефералів. Чим більше рефералів, тим більше відсотків, а не "трудових" доходів, тим більше ризику розсипання мережі.

  Таким чином, розпад мережі і відсутність доходів у крайнього ланки закладені в самій системі.

  xeni @ Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  У тому-то й справа, що хапаються за соломинку повинен же (за логікою, за наявністю здорового глузду, з інстинкту самозбереження і тд і тп) провести аналіз !!!!!,

  задати собі питання: "працює-не працює?"

  Але, це саме відчай робить їх сліпими?

  Я дуже погоджуся: "як секта": Нічого не хочуть (не можуть) аналізувати.

  Просто, як метелики: -роем на вогник (((

  tatjana flemmer Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Та на здоров’я)))

  Як говориться: "будь-який каприз за ваші гроші" )))

  подобатися вам бути обдуреним? та ще й заплатити за це? – Так будьте їм!

  Аферисти тому й наживаються, тому що заборонити вірити в чудеса ніхто не може)

  -Віртуаль- Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Ніхто не може заборонити вірити в чудеса ….

  kunicum Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...