На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Kattse
     юридична консультація

  Можна працівникам видавати б / у засоби індивідуального захисту?

  Вживані засоби індивідуального захисту (ЗІЗ). крім одноразових, можуть бути видані працівнику за умови, що вони справні і чисті.

  Схема передбачається такий: При звільненні працівник здає роботодавцю видані йому ЗІЗ, їх слід привести в робочий стан (почистити, випрати, заштопати, пришити бракуючі гудзики і т. Д.), Далі комісія визначає відсоток зносу, ЗІЗ відправляються на склад чекати працівника, якому їх передадуть доношувати. “Передбачається” я написала не випадково. На практиці оч. часто ЗІЗ видаються працівникові і роботодавець про них благополучно забуває, якщо працівник звільняється, з нього утримують деяку суму і він забирає ЗІЗ з собою (приймати, штопати, зашивати, прати, чистити, видавати, знову приймати і утилізувати зношені ЗІЗ – справжня морока, причому далеко не дешева).

  Залишається дивуватися, який мудрець подав ідею доношування вживаної спецвзуття? Я б, будь моя воля, дала б паплюжити працівникам Мінпраці, приміром, кирзові чоботи, зношені відсотків так на 60. Втім, сумніваюся, що вони прийшли б в захват від моєї ідеї, навіть якби кирзачі мали 5-відсотковий знос .. ..

  энигма Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Якщо засоби індивідуального захисту тривалого користування (протигаз, радіаційно-захисний костюм РЗК) – то можна. Вони списуються тільки після повного терміну служби або по приходу в непридатність. Якщо це респіратори (типу пелюстка та їх аналоги) – безумовно вони мають видаватися абсолютно новими.

  Adriana Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...