На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Mashy
     фотографія і відеозйомка

  Наймасовіший фотоапарат планети (за версією книги рекордів Гінеса)?

  У Книзі рекордів Гінеса наймасовішим фотоапаратом планети названа «Смена-8М». Цей ленінградський фотоапарат (Оптико-механічний завод) я купила за 15 рублів в 1985 році, коли вступила до інституту. Усього «Зміна-8М» було випущено більше 20 мільйонів.

  Фотоапарат не підвів мене ні на Памірі, ні в Балтиці при штормах, коли яхта мало не переверталася. Було чудове якість як на чорно = білій плівці, так і на слайдової. «Зеніт», звичайно, був солідніше, але в походи і поїздки все одно брали «Зміну» (перевага в малій вазі і простоті настройки. Що необхідно в екстремальних ситуаціях). Не раз перемагала у фотоконкурсах. в 90-х, коли повсюдно поширилися автоматичні «мильниці», ми зі «Зміною» виглядали динозаврами. І тихенько веселилися, коли за якісними приходили до нас.

  Моя «Зміна» досі лежить в бойовій готовності.

  selenamiller Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Наймасовішим фотоапаратом визнана ніяка не «Лейка», а проста радянська «Смена-8М». У період з 1970 по 1995 роки Ленінградським оптико-механічним об’єднанням (ЛОМО) було випущено більше 21 мільйона фотокамер. Пускай об’єктив «Триплет» не була шедевром по частині світлосили, зате центральний затвор з металевих ламелей міг працювати в будь-яких умовах, хоч взимку в горах, коли у дзеркалок і дальномерок затвори або замерзали і вставали до тепла, або взагалі рвалися шторки. Відсутність сполучення затвора з механізмом перемотування плівки дозволяло робити знімки з Мультиекспозиція, тобто накладення декількох кадрів без всякого фотошопу.

  Наймасовіший фотоапарат планети (за версією книги рекордів Гінеса)?

  МЕЛКАЯ СОШКА Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти

Войти с помощью: 


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...