На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Mashy
     фотографія і відеозйомка

  Наймасовіший фотоапарат планети (за версією книги рекордів Гінеса)?

  У Книзі рекордів Гінеса наймасовішим фотоапаратом планети названа “Смена-8М”. Цей ленінградський фотоапарат (Оптико-механічний завод) я купила за 15 рублів в 1985 році, коли вступила до інституту. Усього “Зміна-8М” було випущено більше 20 мільйонів.

  Фотоапарат не підвів мене ні на Памірі, ні в Балтиці при штормах, коли яхта мало не переверталася. Було чудове якість як на чорно = білій плівці, так і на слайдової. “Зеніт”, звичайно, був солідніше, але в походи і поїздки все одно брали “Зміну” (перевага в малій вазі і простоті настройки. Що необхідно в екстремальних ситуаціях). Не раз перемагала у фотоконкурсах. в 90-х, коли повсюдно поширилися автоматичні “мильниці”, ми зі “Зміною” виглядали динозаврами. І тихенько веселилися, коли за якісними приходили до нас.

  Моя “Зміна” досі лежить в бойовій готовності.

  selenamiller Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Наймасовішим фотоапаратом визнана ніяка не “Лейка”, а проста радянська “Смена-8М”. У період з 1970 по 1995 роки Ленінградським оптико-механічним об’єднанням (ЛОМО) було випущено більше 21 мільйона фотокамер. Пускай об’єктив “Триплет” не була шедевром по частині світлосили, зате центральний затвор з металевих ламелей міг працювати в будь-яких умовах, хоч взимку в горах, коли у дзеркалок і дальномерок затвори або замерзали і вставали до тепла, або взагалі рвалися шторки. Відсутність сполучення затвора з механізмом перемотування плівки дозволяло робити знімки з Мультиекспозиція, тобто накладення декількох кадрів без всякого фотошопу.

  Наймасовіший фотоапарат планети (за версією книги рекордів Гінеса)?

  МЕЛКАЯ СОШКА Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...