На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Юля-ля
     наука і техніка

  Наука і техніка розбещує духовне начало в людині?

  Наука й техніка – це інструменти, вивчаючи і розвиваючи науку і застосовуючи її результати в техніці людина робить своє життя комфортніше і зручніше. Погіршується при цьому духовне начало в людині? Думаю немає. Тільки уявіть собі на що схожа наша наука, це спроба дізнатися про створення світу і про його пристрої. Дізнатися багато, але і приховано чимало. Мене засмучує і одночасно захоплює ця гонка за божественної часткою. Уявіть собі звичайну клітину з її механізмами прихованими всередині і ніби все просто, але що ж все таки рухає цими механізмами? Не вірю я в те, що садові візок, як приклад простої техніки, може розбестити духовне начало людини, але зберегти спину може.

  Cro_shka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Ніяк ні, не може, в принципі, розбестити духовне начало в людині.

  Як розуміють у нас це "духовне" не замислювалися?

  Я так розумію, що треба дати визначення що таке ДУША, ДУХ.

  Це НЕВИДИМЕ ТІЛО ДУМКИ людини розумної і не важливо він віруючий чи ні. Це наша думка і, зокрема, думка дослідника, винахідника. Нічого немає приємніше коли довго думаєш над якимось питанням техніки або науки і ось прийшов з підсвідомості відповідь склалися асоціативні зв’язки в мозаїку і вишикувалася логічний ланцюжок доказів. Учений в цей час вигукне "Еврика", Що означає знайшов, у мене вийшло. Ось це і є Дух + Душа (чоловіче і жіноче начала в кожній людині) = розумовий процес, що веде до відкриття. Ми без цього просто "овочі". Науково-технічний прогрес рухають одиниці, а інші тільки обслуговують і споживають (мобільники, наприклад).

  Творче начало в людини, рівень культури це теж духовність по-великому рахунку.

  А читание молитви і стояння біля амвона це далеко не духовність, як у нас прийнято вважати і нехай мене розіпнуть за це. Моя думка і не хочу лицемірити, противно.

  English Team Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...