На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Feshka
     бізнес і фінанси

  “Сбербанк онлайн” і “Мобільний банк” від ощадбанку платні послуги?

  "Ощадбанк онлайн" і "Мобільний банк" від ощадбанку платні послуги?

  Ну не зовсім так. По-перше дивлячись яка у вас карта – майстер карт (в нашому регіоні точно) коштує не 30 а 60 руб в місяць.

  А послуга сбербанк онлайн не працюватиме якщо у вас не підключена послуга мобільний банк.

  Таким чином одна послуга продається за рахунок іншої.

  Давно хочу зі Ощад "зарубати" але цю тему, але все руки не доходять.

  Примадонна Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Послуга інтернет-банкінгу "Ощадбанк онлайн" абсолютно безкоштовна.

  Послуга "Мобільний банк" може бути як платною, так і безкоштовною.

  Безкоштовним "Мобільний банк" буде у випадку підключення економного пакету (в цьому випадку не будуть надходити смс-повідомлення про операції по карті, проте можна вручну робити запити про залишок коштів та ін. операції). Для здійснення операцій в "Ощадбанк онлайн" безкоштовного економного пакету достатньо.

  Платним "Мобільний банк" є у випадку підключення повного пакету (за винятком підключення повного пакету до кредитній карті і картками класу "голд" і вище). У повному пакеті доступні всі функції економного пакету плюс моментальні повідомлення про всі операції – з чим, власне, і асоціюється послуга "Мобільний банк".

  Залежно від класу карти вартість "Мобільного банку" буде різною. Для "дешевих" карт типу Маестро, Маестро Соціальна, Віза Електрон – 30 рублів на місяць, для "дорогих" типу класичної Візи, Мастеркард – 60 рублів на місяць. Перші два місяці "Мобільний банк" безкоштовний. Повторюся, для всіх кредитних карт і карт класу "голд" і вище послуга безкоштовна.

  Skromnyashka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Послуга " Мобільний банк" вважається платною послугою. Я вже користуюся цією послугою 2 роки. Спочатку роздумувала, чи варто її підключати. чи все таки можна обійтися без неї. Але зараз зовсім не шкодую, і раджу своїм друзям і знайомим. Коли на картку зараховують грошові кошти, зарплату. то на телефон приходить смс оповещаніі про зараховану суму та залишок на карті. Крім того дуже зручно в магазинах оплачувати покупки. Не встигаєш відійти від каси, тут же відразу приходить смс про списання коштів. А що стосується "Ощадбанк онлайн", То це послуга безкоштовна.

  N * N Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Сбербанк онлайн – послуга безкоштовна, але їй не скористатися без послуги мобільний банк. У мене мобільний банк коштує 60 рублів на місяць. Послуга теж необхідна. До речі, коли знімаєш гроші з картки, то приходить повідомлення на телефон про цю операцію. У передачі "Нехай говорять" Андрій Малахов сказав якось, що така послуга існує тільки в Росії, а от америкоси, наприклад, дізнаються що їх пограбували багато пізніше, ніж ми, товариші з Росії. Так що підключайтесь, не економте на потрібних речах.

  Частушка Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...