На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Плюшеве ведмежа
     дозвілля і розваги

  Серіал Свати

  Серіал Свати – це російський комедійний серіал. Популярність серіалу настільки велика, що серіал вже кілька разів закривалі’но глядачі вимагали проболженія і серіал сново запускали у виробництво. На даний момент йде підготовка до зйомок сьомого сезону, хоча раніше продусери заявляли, що шостий сезон серіалу буде останнім. На рахунок восьмого сезону серіалу Свати на данн момент нічого не відомо, але думаю, що продовження буде, аж надто велика популярність серіалу.

  Animee Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  За даними ЗМІ 6 сезон серіалу став найбільш успішним серіалом на телебаченні в Україні. Як і будь прибутковий серіал "Свати" зніматися будуть доти поки не впаде рейтинг. А конкретно говорити про 8 сезоні ще рано, адже тільки обіцяють розпочати зйомки 7 сезону який імовірно вийде в 2014 році. Отже восьмий сезон при хорошому розкладі побачимо в 2015 році. Більш детальну інформацію дізнаємося після показу сьомого сезону.

  Ani 02 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Поки йде підготовка до зйомок сьомого сезону Сватів. Повідомляють, що зйомки Сватів були відкладені через вагітність Олесі Железняк.

  Поки точно невідомо, чи буде 8 сезон серіалу "Свати" – Рейтинги у серіалу відмінні, взагалі зашкалюють, але творці серіалу Свати стверджують, що дуже важко зібрати всіх артистів разом для зйомок ….

  При цьому глядачі дуже активно вимагають продовження серіалу Свати ….

  Веселка! Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Поки очікується вихід сьомого сезону, але буде і восьмий, так як рейтинги цього чудового серіалу зашкалюють, я впевнений що 8 сезон буде випущений в кінці літа 2014 року. Сам багато разів переглядав цей серіал, дуже подобається.

  angelv Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...