На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • twins twins
     здоров'я і медицина

  Що краще при нежиті: спрей або краплі для носа?

  Зараз краплі продають у флаконах з піпеткою. Поетоу користуватися краплями стало дуже легко. Але щось радити дорослим тут важко, оскільки, це кому як подобається і як зручніше користуватися. Все дуже індивідуально і справа смаку. А дітям краще використовувати краплі, так як вони більш делікатного і спрямованої дії.

  movie83 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Розповім метод позбавлення від нежиті, яким я успішно користуюся. Шкоди мені не приносить. Даний метод я почула від своєї мами, яка проживала в не найкращі часи нашої країни. Грань недоступності ліків змушувала людей користуватися звичайним господарським милом саме темного, коричневого кольору. Я сідаю в ванну, не багато посидівши беру мило, намилюю палець і круговими рухами намазую в носі. Відчуття бувають, що хочеться чхати або чхаю, іноді взагалі без відчуттів. Потім висмарківать. Відчуття дискомфорту не багато присутні, але не тривалий час. Потім відчуваю, що в носі все підсохло, дихати легко. Отже 3 рази на день можу або 1 разу достатньо буває. Дуже економно. Я не користуюся медичними препаратами в даному напрямку.

  Nikolaj Sosiurka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Головне щоб допомагало, а краплі або спрей це справа кожного. І вибирати, то що більш зручно вам у використанні. Я чула, що краще вибирати спрей, він більш ефектівний, оскільки захоплює велику поверхню слизової носа, і проникає більш глибоко у відмінності від крапель. Та й з дозуванням неможливо помилитися, адже при натисканні впрісківается певна доза ліків. І пользоватся спреєм набагато простіше ніж краплями. Але й коштують спреї дорожче на відміну від крапель. Я користуюся при нежиті спреєм, а ось дитині волію капати краплі, за порадою педіатра.

  marrianka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Взагалі, більше залежить від того, який препарат ви використовуєте, а не від того в якому вигляді ви це робите. Але якщо розглянути одне і теж ліки в двох варіаціях, то мені більше допомагають краплі, навіть не знаю чому. Можливо я не вмію дозувати правильно спрей. Краплю ти відчуваєш, а спрей не зрозуміло як поширюється, можливо левова частка просто йде не туди. Не можна сказати точно, для цього потрібні дослідження.

  Morning Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Звичайно, спрей або краплі для носа – все индивидульно, кому що подобається.

  Самое напевно головне – це правильно підібрати препарат, т. е що вас турбує …. гострий риніт, закладеність носа, алергічний нежить, для профілактики (прийшовши додому після вулиці, лікарні і т. д) та інше. При різних стани, відповідно і краплі (спреї) застосовуються різні.

  Stasy Chir Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Все залежить від того, кому призначений даний препарат. Якщо дітям, то краще вибрати краплі. А дорослим варто віддати перевагу спрею.

  Особисто я при необхідності купую спреї – їх зручніше використовувати, особливо якщо немає можливості перехворіти будинку. Але от ціна на спреї трохи вище, ніж на краплі.

  Лисичка – сестричка Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Я вважаю, що при нежиті найкраще застосовувати дозований спрей для носа. Він краще розподіляється по порожнини носа. Але важливо пам’ятати, що для дітей для року применительни тільки краплі в ніс. Спреї застосовувати не можна.

  modamio Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Засіб при нежиті

  Мені більше подобаються краплі для носа, так як на мою думку вони діють більш цілеспрямовано, і бережливо ніж спреї. Мені ось дуже подобаються краплі Для ніс тільки ними в основному і рятуюся.

  olga kozlova Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...