На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Cvetok
     інше

  Що написано на воротах Бухенвальда?

  Бухенвальд – що це був за концтабір? Що було написано на воротах?

  Бухенвальд – це концентраційний табір, в якому фашисти тримали ув’язнених. На його воротах написано “Кожному своє”, тобто, цим вони хотіли підкреслити, що вони – вища раса, а призначення нижчих рас – бути рабами.

  Що написано на воротах Бухенвальда?

  gloxinia-fialka1 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  “Всякому своє”, “Кожному по заслугах”, “Кожному своє” або взагалі як це бачили філософи- у всіх перекладається по різному, але сенс не міняється. Ось і у фашистів напис над воротами Бухенвальда означало те, що вони вважали своєю філософією. А переводять в основному як: “Кожному своє”.

  PoisonGirl Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Вираз “Jedem das Seine ” -” Кожному своє! “- Так написано на воротах Бухенвальда. Ця фраза належить Вільгельму Ніцше, превеликий філософу світу, який пішов з життя (в 1900 році) задовго до Бухенвальда. Ніцше вважався нацистським філософом, його філософія дуже подобалася Гітлеру. У його філософії три основні ідеї: надлюдини, влада й ідея вічного повернення. І ще одна, це поділу суспільства на раси, на расу рабів і расу панів, де головна ідея – кожному своє ….

  ptenchik13 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Почнемо з того, що Бухенвальд це табір, куди фашисти заганяли людей. Напис на воротах, в перекладі на Російська, означає “Кожному своє”. Що вони намагалися показати цією фразою ?! Можливо намагалися сказати “даремно не перейшли на нашу сторону”. Але на щастя одного разу прийшло “Кожному своє” і фашисти були розбиті і багато самі потрапили в табори, в’язні таборів звільнені.

  sevsandra Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Бухенвальд – це один з найбільших і відомих концтаборів Німеччини. Кількість жертв у цьому місці за деякими даними досягає 55000 чоловік, при цьому за 8 років містилося там більше 250 000 чоловік. Масштаби просто вражають. На головних воротах Бухенвальда написано в перекладі з німецького “Кожному своє”.

  Alenka74rys Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Бухенвальд – це один із самих найбільших концтаборів. Цей концетраціонний табір був розташований на території Німеччини. В’язнів там вбивали, катували, проводили над ними медичні експерименти.

  На воротах був напис, яка перекладається як “Кожному своє”.

  Powerage Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Концентраційний табір Бухенвальд, що в перекладі означає “буковий ліс”, розташований на території Німеччини.

  Знаходиться біля Веймара в Тюрінгії.

  З 1958 році “Бухенвальд” є меморіальним комплексом.

  Напис на воротах Бухенвальда означає “кожному своє”.

  Anita_blond Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Бухенвальд, це концентраційний табір (табір смерті). Напис на воротах в перекладі з латині означає “всякому своє”, “кожному по його заслугах”, який вважався головним принципом справедливості, був цинічно використаний фашистами.

  MaV Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...