На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Aнубіт
     будівництво та ремонт

  Що нас тягне купувати “будиночок у селі”?

  Ну колишня ліміту стала міськими це зрозуміло, у них гени бунтують. Ліміту це не образа – це констатація факту! Ви самі рвалися "в місто" плюнувши на батьків і на село. Але городяни другого або як я третього покоління ….? Що нас туди тягне ми адже в дитинстві думали що кавуни на деревах ростуть, а корови молоко в пляшках (пакетах) "роблять". :)

  Розповім як людина, дуже причетний до цього питання. Я теж все дитинство виросла в місті, але одного разу вирішила переїхати в село і реалізувала свою мрію. Поживши деякий час в селі, я зрозуміла, що в моїх діях не було помилки. Тільки в селі я відчула ту свободу і гармонію, до якої завжди тяглася! Я відчула свій маленький світ, який обгороджений парканом, і в якому завжди буде так як захочеш. Захочеш – включиш музику на всю і там буде шумно. Захочеш – поживеш в тиші, і цю тишу ніхто не порушить, тому що машини не їздять, сусіди не шумлять. Захочеш поїсти – і ти вже не раб. Ти не зобов’язаний йти чи їхати в магазин. Влітку зайшов в город і набрав там урожай, з якого щось приготував. Взимку заліз у льох і дістав закачування. Я тільки вчора приготувала свою картоплю (садила сама, між іншим, це дуже просто!), Посмажила курячі яєчка (у мене свої курочки, і їхні яйця – це фантастика) і дістала з погреба мариновані огірочки (свої), зелені помідори (теж свої ), кабачкову ікру і своє варення. Усе своє, і все це дається досить легкою працею, я особисто не втомлююся працювати в городі, тому що мені складніше працювати з важкими людьми і втюлющівать їм ненужнию страховку, наприклад. Із землею працювати легко і приємно. І це приносить свої плоди – як матеріальні, так і духовні. Життя в селі – це справді щастя, воно нас і тягне.

  razilika Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  можу припустити, що ідилія щастя "як показано на картинці". У більшості своїй ви маєте невірне уявлення, як складається життя в селі. (на мою відмінно це показано в серіалі "свати") У мене подруга міський житель, вона уявляла, що купивши будинок (практично цитую) вона виходитиме в х / б-шном плаття з вінком на голові і прогулюватися по полю босоніж. Навколо пташки співають, сонце світить. Запах меду на кожному кроці!

  Ви ж розумієте, що це не так! босоніж по полю – як мінімум ви повернетеся з подряпинами і порізами, що міський житель не помітить кутяк під ногами – 100%)) вінок ще навчиться робити треба, а літо в селі не завжди, швидше за все ви ізпсіхуетесь і кинете це заняття. по полю так само можуть літати і бджоли, не завжди в доброму настрої. А медом пахне, так це взагалі курям на сміх)))

  Вона ще запропонувала чоловікові завести невелике господарство! – Навіть описувати не буду, в якому кольорі вона це представляє.

  Але так само будиночок в селі це (для мене) безсумнівно круто! немає від кого не залежиш (не шуміти після 23-00, бояться залити сусідів та ін.) різних занять уйма! точно від туги не загине, свіже повітря, роздолля (хоч пробігтися можна, а не пройтися з одного кута в інший) краса та й годі!

  Darik Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Мені здається, суть в тому, що урбанізація по суті своїй протиприродна. Наша нервова система дуже сильно виснажується від темпу, від шуму міського, від того, що ми постійно перебуваємо в поле чужої енергетики. Спочатку прокидаємося під звук води, злитої сусідом в унітазі (панелі тонкі в будинку), потім з моменту виходу з будинку постійно відчуваємо поруч плечі хомо сапієнс. На тротуарі, в метро, ​​та й на роботі. Якщо ввечері гуляємо в кафе чи парку – те ж саме. І проживши так багато років, ми просто отримуємо підживлення енергетичну від того, що наш будиночок в 100м від сусідського, що ми вийшли, на порозі сіли, а поруч куди не глянь – нікого. Це природний стан для людини.

  А стійкий інтернет і можливість зробити в будинку всі зручності нас не відривають від цивілізації навіть в чистому полі.

  Lelyte Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  газопровід туди нас тягне

  якщо немає ніяких благ кому хочеться працювати собі в збиток?

  в цілому якщо виїхати подалі від цивілізації це добре тільки більшість скаже що я там буду робити?

  і тут розумієш що людина в більшості істота соціальна і потребує інформацію як поживу для роздумів

  в селі є природа, чисте повітря, ліс, поля, луки, озера, річки

  ось для цього і їдуть в село.

  на місяць у місті за ГВП та опалення приблизно 2 т. р за зиму виходить 7 місяців з жовтня по квітень включно = 14т. р. а дрова приблизно від 3т. р. до 7 т. р. ну а якщо газ то і того дешевше

  Азарія Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Думаю те що в такому будинку ти себе почуваєш найбільш вільним у плані свого переміщення і можеш робити все що завгодно і тебе не почують. Адже стіни квартир тиснуть і душать, а будиночок немає до того ж можна вийти і погуляти ну і знову ж старість зустрічати краще в приватному будинку, особливо коли ти на пенсію вже вийшов і не чим зайнятися. А тут городик поруч. Ну і знову ж хто б і що не говорив, але будинок містити дешевше обійдеться, ніж квартплату за квартиру платити по суті нема за що і постійно.

  Бичок Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  А чому б і ні. Варто дві зарплати. А їздити потрібно за 70 км своїм транспортом. На всі вихідні. Куди подалі значно дорожче. А тут – свіже повітря. Асфальту немає. Тому й не плавиться. І взагалі, – пріродоа!

  Малька Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...