На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • lingerista
     фотографія і відеозйомка

  Що означає зробити “Селфі”?

  Зробити “Селфі” означає сфотографувати самого себе. Це вже просто бич якийсь у сучасної молоді і не тільки. Самофотканье стало мало не хворобою. Був випадок навіть, що молодий хлопець робив до 200 Селфі в день, нічого там вдіяти не могли з ним батьки.

  Що означає зробити

  Belka Belkina Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Селфі, це самофотография. Скільки в інтернеті дівчат наприклад фотографують себе наприклад через дзеркало. Так би мовити автопортрет з фотоапаратом. За дзеркало звичайно не впевнений. Але можна наприклад сфотографувати себе або себе з друзями витягнувши руку і направивши на себе камеру, натиснути спуск.

  khalless Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Це означає зробити фото самого себе. Ну або сфотографувати самого себе в дзеркало. Пішло від англійського слова self, тобто щось, що зроблено самостійно. Ось і виходить, що selfie – самостійно зроблене фото самого себе.

  natalyaivanovasnnk Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Майже те ж що автопортрет в мистецтві. Зробити Селфі – це значить – сфотографувати самого себе (саму себе) не обов’язково це робити фотоапаратом, годиться також телефон, айфон, планшет або інший гаждет з фунціями фото відео зйомки.

  ***кСЮНе4кА*** Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...