На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Chuchundra
     будівництво та ремонт

  Що потрібно для поклейки шпалер?

  Для поклейки шпалер потрібна грунтовка, клей для шпалер, валик для клею, ванночка для клею, чиста ганчірочка, ну і самі шпалери які Ви будете клеїти. Стіну, на яку Ви будете клеїти шпалери очищаємо від старих шпалер, побілки (якщо є) і на чисту поверхню стіни наноситься грунтовка. Після висихання грунтовки можна вже і шпалери клеїти. Якщо шпалери флізіліновие, то клей наноситься на відразу на стіну і акуратно наклеюються шпалери. Якщо ж шпалери звичайні, то клей наноситься на шпалери і потім намазані шпалери акуратно приклеюються на стіну. Потім їх потрібно обережно розгладити і якщо у швах видавлюється клей, то його акуратно витираємо чистою ганчіркою. Можливо технологія поклейки шпалер і інша в ідеалі, але ми саме так і клеїли, висять вже 2 роки і ніщо жодного разу не відпало.

  stervochka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  потрібно, в принципі не дуже багато чого.

  1. власне, самі шпалери
  2. клей для шпалер
  3. кисті для нанесення клею
  4. валик для вирівнювання
  5. руки

  Якщо хочеться добитися хорошого результату – оціните поверхню стін: може бути потрібно шпаклевочкой підрівняти? Якщо мета стоїть злегка освіжити зовнішній вигляд не вдаючись у глибини ремонту – досить вищепереліченого.

  bench Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Купу нервів) Скільки разів клеїли вдома, завжди перелаються. Ну і щітки там всякі :)

  Varvarina Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Ніяких серйозних інструментів для цієї справи не потрібно. Власне потрібні будуть самі шпалери, клей, який і буде тримати ці самі шпалери. Далі можна купити валик для намазування клею і ванночку, куди клей наливати. Хоча можна обійтися і звичайною щіткою або міцної пензликом. І ще, потрібна буде м’яка ганчірочка для розгладження шпалер. Ну і не завадять ножиці, адже шпалери то треба ніж те різати.

  Madleine **** Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Ще важливий момент перевірити кути в кімнаті на вертикальність і починати клеїти нема з кута а по схилу відбити вертікальнуюю лінію з розрахунку що б стики шпалер не потрапляли на кути тоді вийде красиво.

  mimi32 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Один з основних інструментів -отвес.

  Потім фахівці додають в клей на 6літров прмерно стакан клею ПВА- дуже ефективно.

  dimidorra Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...