На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Біла Левиця
     здоров'я і медицина

  Що робити, якщо обморозив руки, ніс, щоки?

  ось тут дано, скільки ступенів обмороження існує і які ознаки
  я маю на увазі, що робити при першій, найлегшого ступеня
  при інших, зрозуміло, що дорога до лікарні

  Обморозити ніс, руки, щоки можна не тільки при негативній температурі, але і при температурі близько 0 градусів С. Якщо ознаки обмороження видно вже на вулиці. Якщо ніс або щоки мають яскраво-червоний вигляд і навіть з білими плямами, то потрібно негайно повернутися додому.

  Будинки в жодному разі, наприклад, руки не ставити під струмінь гарячої води, не розтирати снігом, мазати теж негайно не потрібно. А потрібно потихеньку починати масажувати (акуратно, щоб не пошкодити судини, які стають в цей час крихкими). Далі розтираємо, поки обморожене місце не порожевіє.

  cas Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  При перших же ознаках обмороження потрібно ретельно розтерти обморожені місця, потримати їх у чому небудь теплому))), омити їх у гарячій воді можна наприклад, а потім загорнути і потримати в рушник, це допоможе при початковій стадії.

  Ksen Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Потрібно розтерти обморожене місце вовняний річчю (рукавиця, шарф), тільки в жодному разі, не снігом, як деякі роблять. Руки, якщо є можливість, можна опустити в теплу (тільки не гарячу!) Воду. Коли чутливість відновиться, бажано намазати постраждалі місця, жирним кремом.

  Krem Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  При появі білих плям наприклад на щоках потрібно швидко покинути холод і бігом в тепло. Можна протерти пляму горілкою, прикласти стерильну пов’язку. Попити гарячого чаю. Зігрітися, але поступово, в окріп стрибати не варто.

  KOTI Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  При сильному обмороженні обличчя, носа, вух шкіра бере червоний колір, підвищується чутливість, є больові відчуття при дотику. Часто місце обмороження опухає, збільшується в розмірі в два-три рази (велике вухо, ніс, губа, щока). При сильному обмороженні слід змащувати шкіру Борсуковим жиром, який знімає больові відчуття, загоює і захищає шкіру, не даючи їй обморожують ще більше. Якщо при обмороженні крім опухлости і почервоніння шкіри є ще й пухирі, тоді можна змастити Борсуковим жиром, але обов’язково звернутися до лікаря за допомогою, так як це вже сильна травма вимагає втручання медиків (срочно).

  katia kirik Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  В аптеках зараз є величезна кількість коштів від обморожень. Але, є й народний метод, більш нешкідливий і дієвий – намазати місце обмороження Борсучим жиром.

  При обмороженні так само можна зайти в тепле приміщення, вмитися теплою водою. Але, не в якому разі не користуватися гарячою.

  Half Past Midnight Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Найголовніше, не починати терти їх після того, як відчув обмороження, інакше травмуються дрібні судини (так нам пояснили). Також не варто відразу обіймати гарячу батарею або підставляти руки під дуже гарячу воду. Повинна бути помірна температура і поступове зігрівання.

  Кисуля Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  У першу чергу потрібно, щоб людина зайшла в тепле приміщення, потім постаратися відновити кровообіг, але не в якому разі не терти пошкоджене місце, накласти стерильну пов’язку. Ступені обмороження буваю різними, тому діяти потрібно так, як зазначено в

  .

  Gipro Bum Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Якщо обмороження незначні, то можна просто обтерти обморожені місця ватним тампоном, змоченим горілкою. Після того, як обморожене місце обсохне, можна його змастити будь-яким жиром без солі або маззю "Соркосеріл".

  yaboni Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  ні в якому разі не терти! шкіра і так пошкоджена, потрібно просто, щоб потихеньку обморожені місця відігрівалися, під гарячу воду теж пхати не потрібно. чай гарячий – кращий варіант я вважаю.

  lenysik23 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...