На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Maxim maxim
     гороскопи, магія, ворожіння

  Що ви будете робити, якщо побачите приведення?

  А мені було б цікаво зустрітися з привидом, адже це незвідана сторона нашого життя, а все, що невідомо притягує зі страшною силою. Пам’ятаю мультик був, на мою називався Вестмінстерське приведення, просто обожнювала цей мультик. У мене навіть є мрія з’їздити в Лондон і відвідати Вестмінстерське абатство, може пощастить і я проведу вечеря з королем Генріхом 8.

  Анет Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  З усіх випадків, коли люди зустрічалися з привидами (якщо взагалі зіштовхувалися з ними) не було жодного разу що б людина обгидив або помер від страху. У цей момент страху немає, він приходить пізніше. А безпосередньо при зустрічі з привидом людина зазвичай спокійний і умиротворений. Хоча все це можливо тільки вигадки (привиди взагалі).

  Gosia Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Я, напевно, постараюся прочитати коротку молитву, хоча б “Господи, спаси і збережи”, а краще “Отче наш” перехрещуся і постараюся як-небудь переміститися подалі від даного явища. Все-таки привидам з людьми спілкуватися не положено, фізично воно нашкодити не зможе, а ось психіку розхитати – запросто.

  Jscpetrolga Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  якщо побачу, почну згадувати, яку приймав до цієї галюцинації їжу і з ким я її їв. У кожному разі підійду до бачення і спробую зачепити його з цікавості. Ще виникне думка, що мене використовують в ток-шоу приколів. Злякаюсь тільки того, що міг рушити розумом)))

  lealeandr Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Згадаю відразу всі фільми жахів, те, що там буває в такій ситуації і сильно злякаюсь, хоч я і не вірю в такі надприродні випадки, але все ж …., фантазія у мене розвинена добре, накручу собі всяке і буду в дикому жаху .

  shirin ogllan Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Швидше схоплю камеру, фотоапарат або яке-небудь інший пристрій фіксує зображення. Відображений приведення і, потім, коли не виявлено його на знімку, піду до психіатра. Або не піду ….

  Elena Menagarishvili Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  дуже сильно злякаюсь)) звичайно, воно нічого тобі поганого не зможе зробити, але сам факт того, що перед тобою стоїть, мене особисто повалить в шок) подамся в втечею)))

  oxitherm Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Подумаю що вчора було дуже класна вечірка і дію її переноситься і на сьогоднішній день.

  -madlen Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  А я можу і в непритомність грюкнути, тому що це мій страх з дитинства ((мама розповідала, що в дитинстві я бачила всяке таке. В свідомого життя привидів не бачила, але завжди їх боялася. У дитинстві мене часто залишали одну, і я все час побоювалася комор, що звідти хтось вийде. І зараз якщо я одга, іноді виникає страх, що хтось раптом вийде звідки-небудь з-за рогу.

  худышка Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Всі ми іноді бачимо привидів, лякаємося, дивуємося і тут же все забуваємо. У свідомості нашій варто стирающая пам’ять програма “такого не буває” ось вона і спрацьовує. Але іноді, частіше в стресовості состаянии, вона не спрацьовує. Ось тоді ми говоримо і самі дізнаємося, що бачили приведення.

  runaway-bride Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...