На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Geri xxx
     знайомства, любов, відносини

  Що запитати у хлопця який подобається Вконтакте?

  У хлопця треба питати все про його життя. Чим він займається, вчиться або працює, що він читає, як розважається, подобається йому спорт, або може він захоплюється музикою, то який. Запитуйте і зіставляйте ваші уподобання і бажання. Чим більше у вас буде подібності, тим цікавіше вам буде з цим товаришем. Перегляньте його фотографії, листівки, картинки. По них можна скласти портрет і зрозуміти інтереси. Якщо мені пропонують дружбу, то я дивлюся сторіночку, фотографії, висловлювання. Розумію ніж людина дихає і роблю висновок – підходить він мені дли немає.

  mamulichka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  )) Знайдіть на сторінці в ніж цей хлопець добре розбирається і попросіть про допомогу. Розмова зав’яжеться в будь-якому випадку. А чоловіки дуже люблять відчувати свою значимість. Особливо якщо ця симпатія стане взаємної йому буде приємно допомогти Вам.

  (Можливо іноземну мову, або сфера його роботи або спеціальність, якщо він навчається)

  Удачі вам!)

  Aiterio Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Коли в мене ткое було, сиділа дивилася на нього в онлайні дико хотілося поспілкуватися і привернути увагу, я починала звичайна розмова (привіт, як справи), а вже по ходу діалогу запитала “що повинна зробити дівчина, що тобі сподобатися?” як би в загальному, але натяк ясний)

  Perizat Kanaeva Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Поставити йому лайків під фотографіями. Можна коментар до пару фото залишити, такий ненвязчівий, з гумором. Адже в будь-якому випадку з любопитсва він загляне до вас на сторінку, і якщо ви йому сподобаєтеся, думаю він проявить інціативу.

  Мелита Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  запитаєте які в нього цілі в житті і яку він шукає другу половинку, якщо шукає її взагалі і якщо шукає не на одну ніч.

  NADA-87 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Все що хочеться, то і питай! Це ж інтернет !! Якщо він тебе знає, і є в тебе в друзях, створи сторінку “підпільну”, так би мовити, додай його в друзі, і розпитуй у нього все що хочеш !! Він то ж і ніколи не дізнається, що це була ти, хіба що якщо хтось не дізнається, чи ти кому то скажеш))) Я так сотні разів робила)) Класна штука, ШПИГУНСТВО називається))

  Zestinka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...