На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Good Girl
     здоров'я і медицина

  Симптоми, причини і лікування варикозу?

  Початкова стадія варикозного розширення вен починається з того, що на шкірі стають видно дрібні судини. Пізніше, якщо не вжити жодних дій, видно вже вузли. Найчастіше варикозу схильні нижні кінцівки.

  Визначається варикоз за такими симптомами: здуття вен, видимі судинні зірочки, набряки вечорами або після довгого положення людини стоячи, іноді бувають судоми ночами. Найстрашніший симптом (запущена стадія) -освіта трофічних виразок.

  Основна причина виникнення варікоза- це порушення циркуляції крові, яка може бути обумовлена ​​неправильно підібраного тісному взуттям, ожирінням, вагітністю.

  Мені на початковій стадії варикозу судинний хірург порекомендував купити спеціальні колготки, ходити в басейн, носити взуття обов’язково на підборах (близько 5 см), вечорами лежати, задерши ноги вгору (10-15 хв), в душі мочалкою розтирати ноги, починаючи від стоп вгору. При більш важкій стадії призначаються лікарські препарати та мазі, тонізуючі вени. Якщо медикаментозне лікування не приносить бажаного результату, потрібно оперативне вмешательство- просто видаляють великі «розтягнулися» вени і вузли. Наскільки знаю, зараз таку операцію роблять за допомогою лазера.

  kukunya Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Симптоми: розширені синюшні вени на ногах. З варикозними вузлами і ураженими венозними клапанами. Причини … Я думаю що більшість з них мають вроджені властивості, варикоз передається у спадок. Є ще звичайно і причини провокують і посилюють варикоз як то: робота пов’язана з довгим стоянням на ногах: вчителі, продавці, перукарі і їм подібні професії. Лікування: Якщо хвороба зайшла далеко і прогресує то показано оперативне. Різні там методи: і видалення вен і введення в них спеціального розчину після якого вони як би склеюються, заростають і не служать надалі для проведення крові. На ранніх стадіях можуть допомогти препарати розріджують кров типу Ескузан, Аспірину та інших. Так само використовуються для гомілок компресійні бинти і такі ж панчохи.

  Карамболь Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Симптоми, причини і лікування варикозу.

  Варікоз- це коли вени не справляються з потоком крові по них, виходить немає циркуляції крові по венах.

  Причини появи варикозного розширення вен це порушення в імунній системі, порушення в ендокринній системі, часті алергічні реакції, вроджена слабкість вен.

  Симптоми варикозу це роздуті вени, пігментація на ногах, особливо на ступнях (коричневого кольору), набряки, зміна кольору шкіри ніг, болі в ногах.

  Лікування буває хірургічним, а й також можна лікувати варикоз і без операцій, тільки лікувати треба на ранній стадії хвороби і крім ліків треба бинтувати ноги еластичним бинтом, дотримуватися гігієни ніг, контрастний душ і регулярна ходьба.

  Nadюха Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Симптоми варикозу скоріше косметичний дефект на ранній стадії. Одна з причин – атрофія м’язів на ногах, коли м’язи підкачуються варикоз йде. На пізніх стадіях вже передбачено хірургічне втручання, там можуть скупчуватися згустки які загрожують інсультом.

  dsm2010 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...